Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prezydent podpisał nowelizację ustawy medialnej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  "GW": Prezydencka ustawa to bubel prawny
j. uchto [ 27-10-2006 ]
Ujawnianie agentów WSI w wersji prezydenta to bubel prawny. Ustawę można napisać sensowniej - wyjaśnia "Gazecie Wyborczej" wysoko kwalifikowany prawnik.
czytaj więcej »
  Prezydencki projekt ustawy przedmiotem konsultacji
[ 25-10-2006 ]
Projekt ustawy, która ma umożliwić prezydentowi odtajnienie raportu o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych będzie rozpatrywany przez Sejm w najbliższy piątek.
czytaj więcej »
  
[ 19-10-2006 ]
Prezydent podpisał nowelizacje prawa bankowego, która umożliwia podział banku działającego jako spółka akcyjna. Według rządu, nowelizacja musiała wejść w życie do dzisiaj, aby można było zrealizować porozumienie rządu z UniCredito. Zgodnie z tą umową ma dojść do wydzielenia z banku BPH 200 placówek i centrali jeszcze przed fuzją z bankiem PeKaO SA.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę o państwowym ratownictwie medycznym. Nowe prawo wejdzie w życie od stycznia 2007 roku. Ustawa gwarantuje finasowanie ratownictwa medycznego z budżetu państwa. W przyszłym roku przeznaczono na ten cel miliard 200 milionów złotych.
czytaj więcej »
  SLD straszy media publiczne
[ 11-10-2006 ]

Sojusz Lewicy Demokratycznej twierdzi, że media publiczne w Polsce są upolitycznione. Sojusz chce zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmowej komisji kultury poświęconego temu problemowi.

czytaj więcej »
  
[ 29-09-2006 ]
O próbę blokowania "procesu zmian w Polsce" Lech Kaczyński oskarżył niektóre media. Najprawdopodobniej jest to odpowiedź prezydenta na ujawnienie przez TVN taśm z rozmowami ministra z kancelarii premiera Adama Lipińskiego z Renatą Beger.
czytaj więcej »
  
Gracjan Szczombrowski [ 22-04-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński chce tak zmienić ustawę medialną, aby PiS miało większość w KRRiT. Według założeń nowej ustawy przewodniczącego rady wybierali by jej członkowie.
czytaj więcej »
  
[ 02-01-2012 ]
Bronisław Komorowski ocenił rok 2011 jako czas stabilności i kontynuacji politycznej, który dawał też powody do dumy. Wyraził nadzieję, że w 2012 będzie wiele odważnych, ale i rozważnych zmian.
czytaj więcej »
  
[ 07-10-2011 ]
Prezydent Bronisław Komorowski w piątek wieczorem w telewizyjnym orędziu wezwie Polaków do udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 06-10-2011 ]
Prezydent przegrywa w sądzie. Będzie musiał ujawniać na czym opiera się wydając decyzję np. dotyczące ustaw. Prezydenckie ekspertyzy w sprawie reformy OFE są informacją publiczną - tak orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl