Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prezydent podpisał nowelizację ustawy medialnej               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 16-07-2009 ]
Dziś prezydent Kaczyński wyda wyrok na ustawie medialnej. Od tego zależy jej dalszy los. Albo trafi do Sejmu, ale z wetem prezydenta, albo do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 28-05-2009 ]
Według prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ustawa medialna może być niezgodna z konstytucją. Jednocześnie zastrzegł, że nie podjął jeszcze decyzji czy ustawę medialną podpisze, zawetuje czy skieruje do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
[ 17-04-2009 ]
Projekt ustawy opracowany na prośbę Bronisława Komorowskiego ma jasno określać kompetencje prezydenta i rządu w sprawach polityki europejskiej.
czytaj więcej »
  Prezydent zwleka z podpisem
[ 17-11-2008 ]
Polacy wciąż nie mogą czuć się pewnie o wypłatę swoich lokat gdyby zbankrutował ich bank, bo prezydent zwleka z podpisaniem ustawy o gwarancji depozytów. „To odwet za to, co rząd robi szefowi NBP Sławomirowi Skrzypkowi” - sugeruje Adam Bielan z PiS.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 18-06-2008 ]
Parlamentarzyści rozpoczynają prace nad tzw. dużą nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji. Inaugurujące je spotkanie odbędzie się dziś w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2008 ]
Sejm ma dziś głosować nad senackimi poprawkami do nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Koalicja rządowa uważa, że większość z 33 poprawek idzie w dobrym kierunku.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 27-02-2008 ]
Wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński zaprzecza jakoby LiD porozumiała się z PO w sprawie nowelizacji ustawy o RTV. - Nie ma porozumienia, nasze stanowisko jest jasne – oświadczył w radiowych „Sygnałach Dnia”.
czytaj więcej »
  Premier straszy „inspiracjami” PO
Jakub Noch [ 07-11-2007 ]
„Media prywatne są częścią establishmentu, są siecią powiązań, która radykalnie zwalcza takie siły, jak PiS. Teraz popierają PO, choć być może wolałaby LiD. A TVP jest raz taka, raz taka. Dlatego chcą ją osłabić” – stwierdził premier Kaczyński w radiowych „Sygnałach Dnia”.
czytaj więcej »
  Sejm lustracja - drugie czytanie projektu
[ 24-01-2007 ]
Około 60-ciu poprawek zgłoszono do prezydenckiego projektu ustawy lustracyjnej. W Sejmie odbyło się drugie czytanie tego projektu. Przywraca on oświadczenia lustracyjne i procedurę karną w sprawach lustracyjnych.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński spotkał się w dyrektorami oddziałów IPN w Gdańsku i Szczecinie - Edmundem Krasowskim i Kazimierzem Wójcickim. Spotkanie w Pałacu Prezydenckim odbywa się w ramach konsultacji w sprawie podpisania ustawy lustracyjnej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl