Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Boni: nie odchodzę ze stanowiska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-07-2006 ]

Dość niespodziewanie oraz w niezbyt jasnych okolicznościach z fotelem premiera pożegnał się Kazimierz Marcinkiewicz. Przez ostatnie 8 miesięcy był on nie tylko twarzą rządu, ale także medialną i wyborczą lokomotywą PiS. Przed premierem Kaczyńskim i jego partią stoi poważne wyzwanie – jak wytłumaczyć konieczność zmiany premiera, który był przez nią wychwalany na każdym kroku? Czy ta decyzja jest początkiem głośno zapowiadanego „przyspieszenia”?

czytaj więcej »
  
[ 10-07-2006 ]
Wbrew spekulacjom rynek dość spokojnie odebrał w poniedziałek zapowiedź zmian na stanowisku premiera. Analitycy podkreślają, że nerwowa reakcja rynku miała miejsce w piątek, gdy złoty osłabł o 6 gr wobec euro. Natomiast podanie nazwiska nowego ministra finansów uspokoiło nastroje.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2006 ]
Kazimierz Marcinkiewicz, oddając stanowisko premiera, powiedział, że przekazuje państwo w lepszym stanie niż było ono w listopadzie, kiedy obejmował stanowisko. Przez osiem miesięcy przede wszystkim doszło do znacznego wzrostu gospodarczego oraz spadku bezrobocia.
czytaj więcej »
  
[ 08-07-2006 ]
W dzisiejszej audycji RMF FM, poseł PiS Jacek Kurski przyznał, że dymisja Kazimierza Marcinkiewicza nie była do końca autonomiczną decyzją premiera.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz zarekomendowany przes PiS
[ 08-07-2006 ]
Rada Polityczna PiS zarekomendowała Kazimierza Marcinkiewicza na kandydata na prezydenta Warszawy.
czytaj więcej »
  Zachodnie media o sytuacji w Polsce
[ 08-07-2006 ]
Cała władza trafi nad Wisłą w ręce bliźniaków, co jest wydarzeniem bez precedensu w europejskiej polityce – tak zachodnie media komentują transfer premierów.
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz kandydatem PiS na prezydenta stolicy?
[ 08-07-2006 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaproponował, by po objęciu przez niego funkcji premiera, Marcinkiewicz został komisarzem Warszawy, zastępując tym samym Mirosława Kochalskiego.
czytaj więcej »
  
[ 08-07-2006 ]
Rzecznik PiS Adam Bielan poinformował, że oficjalnej dymisji premiera Kazimierza Marcinkiewicza można się spodziewać w poniedziałek.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2006 ]
„Komitet Polityczny PiS jednogłośnie rekomenduje prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego na stanowisko prezesa Rady Ministrów" – brzmi oświadczenie Biura Prasowego Prawa i Sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2006 ]
W „Rzeczpospolitej” pojawił się artykuł, w którym przytoczono opinię Andrzeja Leppera o nieporozumieniach w PiS. Zdaniem wicepremiera mogą się one przyczynić do dymisji całego gabinetu. Przypuszczenia te oparte są na niezgodności prezydenta, premiera i prezesa PiS w sprawie odwołania Gilowskiej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl