Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Boni: nie odchodzę ze stanowiska               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Odchodzi kolejny minister
Jakub Noch [ 02-07-2008 ]
Zaledwie na początku tego tygodnia decyzję o rozstaniu z pracą dla rządu podjęła jego rzecznik Agnieszka Liszka, a już w środę pojawiają się informacje o kolejnych ministerialnych zmianach. Tym razem ulegną im jednak personalia w Kancelarii Prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Związkowcy oświatowej „Solidarności” żądają natychmiastowego odwołania ministrów Michała Boniego, Jolanty Fedak i Katarzyny Hall. Członkowie związku zarzucają im nierzetelność oraz lekceważący sposób prowadzenia dialogu ze Związkiem.
czytaj więcej »
  
[ 03-06-2008 ]
Wiceminister zdrowia Krzysztof Grzegorek, oskarżony o przyjęcie 20 tysięcy złotych łapówki od koncernu farmaceutycznego za ustawienie przetargu, podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  Dzisiejszy odcinek „sponsoruje” opozycja i...Boni
[ 01-06-2008 ]
Zastanawiam się, ile osób, spośród czytających ten tekst, oglądało kiedykolwiek (lub przynajmniej kojarzy) nadawany w Polsce na początku lat 90 – tych program dla dzieci: „Ulica sezamkowa”. Dla przypomnienia: w tymże programie zawsze padało takie hasło: „Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka ‘A’ i cyferka ‘1’”. Oczywiście każdy odcinek był „sponsorowany” przez inną literę alfabetu i inną cyfrę. Idąc za przykładem Amerykanów, którzy stworzyli ten popularny program, postanowiłem poszukać „sponsorów” niniejszego tekstu. Na szczęście tematów na naszej scenie politycznej nie brakuje, dlatego wcielenie się w postać Indiany Jones’a nie była konieczna. Niniejszym ogłaszam, że dzisiejszy odcinek „sponsoruje” obecna opozycja parlamentarna oraz Michał Boni.
czytaj więcej »
  
[ 23-04-2008 ]
We wtorek Rzecznik Praw Dziecka podała się do dymisji. Dzisiaj Ewa Sowińska zorganizowała konferencję, podczas której przedstawiła dziennikarzom swoje motywy. „Decyzja o rezygnacji nie była łatwa, jeszcze we wtorek się wahałam. W końcu zadziałałam jak kobieta i pod wpływem emocji napisałam dymisję” – mówiła na konferencji prasowej Sowińska.
czytaj więcej »
  
[ 22-04-2008 ]
Rzecznik Praw Dziecka Ewa Sowińska podała się do dymisji - dowiedziała się telewizja TVN24. Dymisji Pani Rzecznik domagały się Platforma Obywatelska oraz Lewica i Demokraci.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 17-04-2008 ]
Rezygnacja Stanisława Gomułki ze stanowiska wiceministra finansów zaskoczyła nawet wicepremiera Waldemara Pawlaka. Szef ludowców przekonywał w Radiu ZET, iż wkład Gomułki w prace resortu był ogromny. Powody odejścia Gomułki są na razie owiane tajemnicą.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 17-04-2008 ]
Katarzyna Hall, Bogdan Klich, Cezary Grabarczyk, Maciej Nowicki i Barbara Kudrycka – to tych ministrów, jak donosi "Dziennik", zdymisjonować ma premier Donald Tusk. „W sierpniu będzie rzeźnia, połowa rządu poleci” – mówi jeden z członków władz PO chcący pozostać anonimowym.
czytaj więcej »
  
[ 01-04-2008 ]
Fiński Minister spraw zagranicznych Ilka Kanerva ma odejść z piastowanego stanowiska - poinformowała jego partia, konserwatywna Koalicja Narodowa (KOK).
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 15-12-2007 ]
Kilkanaście dni od nominacji dymisję złożyła Maria Wągrowska, która pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Oficjalnym powodem są problemy rodzinne, ale nieoficjalnie mówi się o informacjach jakie zawierała teczka w IPN byłej podsekretarz stanu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl