Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Ktoś przeżył zderzenie z ziemią               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magdalena Janczura [ 13-01-2011 ]
W raporcie końcowym do bezpośrednich przyczyn katastrofy zaliczono m.in. zejście znacznie poniżej minimalnej wysokości odejścia na drugi krąg (100 m) i niezareagowanie na ostrzeżenia systemu TAWS.
czytaj więcej »
  
[ 05-12-2010 ]
- Od początku było jasno powiedziane, że wszystkie materiały – dotyczące katastrofy smoleńskiej – zostaną przekazane Polakom – powiedział dla „Wprost” prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. – Gdybyśmy czegoś nie przekazali, na dziesięciolecia stałoby się to powodem napięć w naszych stosunkach – dodał.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 11-11-2010 ]
Siedem miesięcy po katastrofie prezydenckiego samolotu odprawiono mszę św. w intencji ofiar. Zaraz po niej przeszedł „marsz pamięci”.
czytaj więcej »
  Prokuratura szuka winnych
Izabella Antkiewicz [ 06-11-2010 ]
Jak informuje ”Rzeczypospolita” katastrofą smoleńską zajmuję się Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie oraz stołeczne prokuratury cywilne, do których wpłynęło około 40 zawiadomień w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 16-10-2010 ]
Już w poniedziałek do Moskwy leci przedstawiciel Polski, akredytowany przez MAK. Dzień później Edmund Klich weźmie udział w prezentacji raportu, który ma przedstawić przyczyny katastrofy smoleńskiej. Do Moskwy poleci także jeden z członków polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności tragedii. Szefa MSWiA, Jerzego Millera, nie będzie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 15-10-2010 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych przekazało wczoraj Prokuraturze Generalnej 7 kolejnych tomów akt śledztwa smoleńskiego z Rosji - informuje RMF FM.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 11-10-2010 ]
Uczestnicy pielgrzymki do Smoleńska nie mogą wrócić do kraju. Około osiemdziesięciu osób koczuje w białoruskim Witebsku, bo pierwszy samolot, który miał ich zabrać nie wyleciał z powodu awarii silnika. Z kolei samolot zastępczy, który pojawił się w nocy ma problem z dodatkowym generatorem.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2010 ]
Minęło pół roku od katastrofy w Smoleńsku. Pod Pałacem Prezydenckim zebrała się grupa około 150 osób, która złożyła kwiaty oraz odprawiła modlitwę za zmarłych.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 09-10-2010 ]
Jak wynika z badań aż 46 proc. Polaków jest przeciwna zabraniu krzyża na pielgrzymkę do Smoleńska. Przeciwnego zdania jest 43 proc. respondentów, a 11 proc. nie ma zdania w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 27-09-2010 ]
– Możliwe są zarzuty w sprawie katastrofy smoleńskiej – twierdzi w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prokurator generalny Andrzej Seremet. I dodaje, że polska prokuratura zaniepokojona jest zaniedbaniami przy zabezpieczaniu wraku prezydenckiego samolotu. – Rosjanie podchodzą do całej sprawy mniej emocjonalnie niż my. Jest tam mniej wrażliwości – twierdzi.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl