Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Amerykański atak w Pakistanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Ewelina Ziarnik [ 18-11-2007 ]
Taki artykuł umieścił dzisiejszy New York Times na swojej stronie internetowej. Wg autorów artykułu na ten cel przeznaczono już ponad 100 milionów dolarów.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 17-11-2007 ]
W rozmowie z zastępcą sekretarza Stanu USA Johnem Negroponte, prezydent Pakistanu Pervez Musharraf zapowiedział, że dopóki w kraju nie zapanuje spokój, on nie zniesie stanu wyjątkowego.
czytaj więcej »
  
[ 12-11-2007 ]
W walkach w Afganistanie zginęła kobieta i dwoje dzieci. Do tragedii doszło w okręgu Garmser w południowej afgańskiej prowincji Helmand.
czytaj więcej »
  
[ 10-11-2007 ]

W październiku cała Polska żyła przedterminowymi wyborami do Sejmu i Senatu. Tym niemniej e-Polityka.pl przedstawia Państwu także rezultaty pozostałych elekcji. Zaczynamy od wrześniowych, zaległych wyników wyborów do ekwadorskiej konstytuanty, a następnie Etiopia, Kirgizja, Kiribati, Kostaryka, Oman, Pakistan, Słowenia, Szwajcaria, Togo i Turcja.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 08-11-2007 ]
Prezydent Pakistanu, gen. Pervez Muszarraf zdecydował się na ogłoszenie wyborów parlamentarnych. Będą one zorganizowane przed terminem 15 lutego.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2007 ]
Stan wyjątkowy i zawieszenie konstytucji do odwołania ogłosił prezydent Pakistanu Perwez Muszarab. Sprzeciwiający się tej decyzji sędziowie Sądu Najwyższego zostali aresztowani.
czytaj więcej »
  Apel Unii Europejskiej do Pakistanu
Ewelina Ziarnik [ 04-11-2007 ]
UE oficjalnie zaapelowała do Islamabadu, aby ten nie schodził z drogi demokratycznych przemian, pomimo wprowadzenia stanu wyjątkowego w Pakistanie. Bruksela obawia się o zapalanowane na styczeń wybory parlamentarne w Pakistanie.
czytaj więcej »
  
[ 24-10-2007 ]
Na rozpoczynającym się w Noordwijk w Holandii posiedzeniu NATO, Stany Zjednoczone będą postulować zwiększenie udziału europejskich sojuszników w wojnie z talibami w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 18-10-2007 ]
Ponad 200 tysięcy Pakistańczyków wyległo na ulice Karaczi by przywitać powracającą z Dubaju do Pakistanu, byłą premier tego kraju Benazir Bhutto. W związku z jej powrotem w Karaczi zamknięto dziś szkoły, a ludzie zwalniali się z pracy.
czytaj więcej »
  Pervez Musharraf - nowy prezydent Pakistanu
[ 06-10-2007 ]
Prezydent Pakistanu Pervez Musharraf uzyskał większość głosów w odbywających się wyborach szefa państwa - oznajmili przedstawiciele komisji wyborczej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl