Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Amerykański atak w Pakistanie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Kinga Marciniak [ 07-02-2009 ]
Media pakistańskie i dwie zachodnie agencje prasowe potwierdzają śmierć polskiego inżyniera Piotra S. „Póki nie ma dowodów czarno na białym, mamy jeszcze nadzieję” – mówi premier.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 07-02-2009 ]
Pakistańskie media podały, że uprowadzony we wrześniu w Pakistanie polski geolog został zabity. Polski MSZ sprawdza te doniesienia.
czytaj więcej »
  
[ 02-02-2009 ]
To kolejna już osoba uprowadzona w tamtym rejonie. W Kwecie, południowo-zachodniej części kraju, nieznani sprawcy zaatakowali samochód i porwali pracownika UNHCR działającego przy ONZ.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 15-12-2008 ]
Amerykańska stacja CNN podaje, że nieomal doszło do kolejnej wojny między Indiami a Pakistanem. W czasie gdy w Bombaju trwały ataki kaszmirskich terrorystów, indyjskie siły lotnicze szykowały się już do uderzenia na sąsiada - podaje amerykańska stacja CNN.
czytaj więcej »
  Wizyta Condoleezzy Rice w Pakistanie z troski o region
Agnieszka Obrycka [ 04-12-2008 ]
Sekretarz stanu USA Condoleezza Rice rozpoczęła jednodniową wizytę w Pakistanie. Celem wizyty jest rozmowa z przywódcami obu krajów, która z kolei ma przynieść złagodzenie napięcia pomiędzy Indiami i Pakistanem, do którego doszło po ataku terrorystycznym na Bombaj.
czytaj więcej »
  
[ 19-11-2008 ]
Dzisiaj w Islamabadzie poinformowano o kolejnym amerykańskim ostrzale rakietowym pakistańskiego pogranicza. Co najmniej pięć osób zginęło, wśród ofiar są również cudzoziemcy.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2008 ]
Pracownicy firmy Geofizyka Kraków, pracujący w Pakistanie na zawieszonym kontrakcie, bezpiecznie wrócili do kraju – oświadczyła rzeczniczka firmy, Magdalena Pachocka.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 02-10-2008 ]
Agencja informacyjna IRNA z Iranu poinformowała, że w zamian za uwolnienie polskiego inżyniera Piotra S. talibowie zażądali zwolnienia bojowników z pakistańskich więzień. Informacji tych nie potwierdziła ambasada polska w Islamabadzie.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2008 ]
Wciąż nieznany jest los polskiego inżyniera, porwanego w niedzielę rano w Pakistanie. „Jesteśmy w stałym kontakcie zarówno z władzami, jak i naszymi ludźmi w Pakistanie” – informuje Magdalena Pachocka, rzeczniczka firmy Geofizyka Kraków.
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2008 ]
W sobotnim zamachu terrorystycznym w stolicy Pakistanu, w wyniku wybuchu samochodu-pułapki, zginęły co najmniej 53 osoby, w tym ambasador Czech w Pakistanie Ivo Zdarek, a kilkaset zostało rannych. W 6-kondygnacyjnym hotelu Mariott trwa akcja ratunkowa. Wśród poszkodowanych nie ma szczęście Polaków.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl