Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Schetyna wspiera powodzian               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Schetyna: Czeka nas rozmowa z Palikotem
[ 21-05-2008 ]
W związku z kolejnymi kontrowersjami, które swoim zachowaniem wywołał Janusz Palikot, głos zabrał jeden z ważniejszych działaczy PO – Grzegorz Schetyna. W programie Radia ZET szef MSWiA skrytykował osobliwą działalność posła Palikota.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2008 ]
Skład rządu po sierpniu ma być lepszy, ponieważ i politycy nabrali już doświadczenia. Takie zapewnienia dziennikarze usłyszeli z ust wicepremiera Grzegorza Schetyny.
czytaj więcej »
  Schetyna: PiS na pewno odda zagrabione mienie
Piotr Gniewkowski [ 10-04-2008 ]
Szykuje się kolejna kłótnia na linii PO-PiS. Powodem tym razem jest zwrot majątku nielegalnie zagrabionego Polakom przez komunistów i hitlerowców. "To co państwo bezprawnie zabrało, powinno oddać" - powiedział Radiu ZET Grzegorz Schetyna, szef MSWiA. I nie wierzy, by reprywatyzacji sprzeciwił się PiS, choć zapowiedział to już szef tej partii Jarosław Kaczyński.
czytaj więcej »
  Delegacja polska w Kosowie
[ 18-03-2008 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna, komendant policji Andrzej Matejuk i wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Adam Rapacki są już w Kosowie. Mają spotkać się z policjantami rannymi we wczorajszych zamieszkach w Kosowskiej Mitrowicy.
czytaj więcej »
  Schetyna: kolejna wpadka kancelarii Prezydenta
Anna Dziedzic [ 30-01-2008 ]
Grzegorz Schetyna poinformował na antenie Radia ZET, że minister Sikorski chciał wracać do Warszawy samolotem o godz. 19.10, jednak minister Fotyga w rozmowie z nim stwierdziła, że konsultacja musi odbyć się wcześniej.
czytaj więcej »
  
[ 28-01-2008 ]
Wicepremier i szef MSWiA Grzegorz Schetyna spotkał się dziś z Komitetem Protestacyjnym Przewoźników, po czym na konferencji prasowej poinformowano, że drogowcy do jutra odkładają blokadę miast. Z protestującymi natomiast nie rozmawiał dziś nikt z resortu finansów.
czytaj więcej »
  Schetyna: Tusk jest naturalnym kandydatem na prezydenta
[ 03-01-2008 ]
Grzegorz Schetyna w rozmowie z RMF FM wyraził przekonanie, że kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta w 2005 roku będzie Donald Tusk.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 01-12-2007 ]
Szef MSWiA, Grzegorz Schetyna, udzielając wywiadu dla dziennika "Polska", złożył ofertę Janowi Rokicie. Wicepremier zaproponował, aby Rokita zajął reformą administracyjną kraju.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-11-2007 ]
Minister spraw wewnętrznych i administracji - Grzegorz Schetyna w rozmowie z RMF FM zapowiedział, że za kilka dni poznamy nowych wojewodów. "Do tego czasu wojewodowie z poprzedniego rozdania nie mogą podejmować żadnych decyzji personalnych" - pokreślił polityk.
czytaj więcej »
  Schetyna: Klich i Zdrojewski ministrami
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
Sekretarz generalny PO - Grzegorz Schetyna podczas rozmowy w Radiu Zet zasugerował, że ministrem obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska może zostać Bogdan Klich - europoseł PO, natomiast ministrem kultury - Bogdan Zdrojewski, który w poprzedniej kadencji był szefem klubu PO.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl