Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Schetyna wspiera powodzian               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Znajomi Schetyny wygrali przetarg
[ 31-07-2008 ]
Najważniejszą imprezą sportową w Polsce przed Euro 2012 będą mistrzostwa Europy w koszykówce. Promować ją będzie konsorcjum firm Sport Media i ARRS Effectica, które należy do biznesmenów związanych z wicepremierem Grzegorzem Schetyną.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2008 ]
Zapowiadanych zmian w rządzie możemy oczekiwać dopiero na jesieni. Wicepremier i szef MSWiA Grzegorz Schetyna w rozmowie z „Faktem” powiedział, że w sierpniu zostanie oceniona praca poszczególnych posłów, a dopiero potem można spodziewać się ewentualnych dymisji.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2008 ]
Rano premier Donald Tusk odwiedził południe Polski spustoszone przez powódź. Kilka godzin później był już w Warszawie na obchodach święta policji.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2008 ]
Premier Donald Tusk i minister spraw wewnętrznych i administracji Grzegorz Schetyna przyjechali w piątek rano do miejscowości Nowa Biała na Podhalu. Politycy chcą osobiście zapoznać się ze zniszczeniami, jakie powstały po gwałtownych opadach deszczu.
czytaj więcej »
  
[ 24-07-2008 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna powiedział dziś, że Janusza Palikota, za nazwanie prezydenta „chamem”, czeka „pouczająca rozmowa”. - Jako partia dopiero po decyzji prokuratury odniesiemy się do wypowiedzi Janusza Palikota – zapowiedział jednocześnie.
czytaj więcej »
  
[ 13-07-2008 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna przyznał, że komunikacja między polskim ministrem skarbu a unijną komisarz do spraw konkurencji nie należy do najlepszych. Jak twierdzi, był to główny powód dla którego polski rząd zwrócił się do Rady Unii Europejskiej, która wstrzymała decyzję Komisji o zwrocie przez polskie stocznie pomocy publicznej.
czytaj więcej »
  
[ 29-06-2008 ]
O Jarosławie Kaczyńskim posłowie PiS mówią „Wodzu”, Jolanta Kluzik-Rostkowska dodaje, że nazywa go „Dużym Kaczorem” i że ten się nie obraża, „bo ma wielkie poczucie humoru”. Julię Piterę sejmowi przeciwnicy podobno nazywają „Porażką”, a Joanna Senyszyn zwana jest „Żabcią”…
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
„Gazeta Wyborcza” odkrywa na swych łamach tajny plan Platformy Obywatelskiej. Jeśli Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich, jego miejsce zajmie Grzegorz Schetyna, który poprowadzi PO do wcześniejszych wyborów parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2008 ]
Grzegorz Schetyna przedłużył ochronę BOR Jarosławowi Kaczyńskiemu, mówiąc o byłym premierze, że "czuje się zagrożony, bo dostaje anonimy z pogróżkami". - Schetyna chce zrobić z prezesa paranoika - tłumaczą zaś politycy PiS.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2008 ]
Rząd postanowił obniżyć pensję agentom CBA. Jak wyjaśnia wicepremier Grzegorz Schetyna, CBA miało najwyższe pensje, bo było traktowane dużo lepiej niż pozostałe służby.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl