Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Schetyna wspiera powodzian               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-01-2009 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna przyznał w RMF FM, że „jest umowa między Platformą Obywatelską a Kazimierzem Marcinkiewiczem”. Od razu dodał: „Niech jej treść pozostanie tajemnicą”.
czytaj więcej »
  Pawlak: Polsce nie grozi kryzys gazowy
[ 07-01-2009 ]
Dziś rano w „Sygnałach Dnia” wicepremier Waldemar Pawlak mówił, że gaz dociera do Polski w wystarczającej ilości. Drugi wicepremier, Grzegorz Schetyna, tłumaczył: „Dla Polski sytuacja nie jest groźna. My jesteśmy przygotowani na kryzys”. Niewiele później okazało się, że gaz do Polski został całkowicie wstrzymany.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2008 ]
Biuro legislacyjne Senatu uznało, że ustawa zapowiedziana przez szefa MSWiA Grzegorza Schetynę, która zakłada wydanie 3 mld zł na drogi lokalne w ciągu trzech lat, może być niezgodna z konstytucją.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 23-11-2008 ]
Rozpoczęła się wewnątrzpartyjna ofensywa Grzegorza Schetyny mająca wzmocnić jego pozycję w partii. Sądzi się, że chce on przejąć po Tusku stanowisko premiera i szefa PO. Niestety, w skutek tych działań, dochodzi do spięć między Tuskiem a Schetyną.
czytaj więcej »
  Raport prezydenta ze szczytu UE dla wicepremiera
Adam Jaszczuk [ 08-11-2008 ]
Grzegorz Schetyna uważa, że prezydent nie zastosował się do wytycznych rządu na szczycie Unii Europejskiej. Wicepremier domaga się szczegółowego raportu z tego spotkania.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 31-10-2008 ]
- Rząd nie zamierza poddać się dyktatowi związków zawodowych w kwestii emerytur pomostowych - oświadczył w piątek w Białej Podlaskiej wicepremier, szef MSWiA, Grzegorz Schetyna.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2008 ]
Władze Platformy Obywatelskiej zdecydowały, że członkowie rządu mają zrzec się funkcji szefów regionów partii. To efekt rozgrywki o Ewę Kopacz – ujawnia „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  Obywatelstwo od Schetyny
Aleksandra Nowak [ 21-09-2008 ]
Klub senatorów PO przygotował projekt nowych przepisów, które pozwolą szefowi MSWiA Grzegorzowi Schetynie na przywracanie polskiego obywatelstwa wszystkim, którzy je utracili w czasach PRL. Konstytucja RP zakłada, że obywatelstwo nadać może jedynie prezydent, jednak zdaniem polityków PO, nowelizacja ustawy o polskim obywatelstwie nie będzie niekonstytucyjna.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2008 ]
Grzegorz Schetyna, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, powiedział w TVN24, że zostaną wypłacone zasiłki oraz zapomogi dla ludzi poszkodowanych po przejściu trąby powietrznej w piątkowy wieczór.
czytaj więcej »
  PiS przeciwko Schetynie
[ 04-08-2008 ]
Jak informuje „Nasz Dziennik”, politycy PiS planują w tym tygodniu rozpocząć kampanię przeciwko Grzegorzowi Schetynie. Opozycja zarzuca wicepremierowi „polityczną korupcję” oraz „udział w polityczno-biznesowym układzie”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl