Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Schetyna wspiera powodzian               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-08-2009 ]
Wiceszef resortu spraw wewnętrznych i administracji, Antoni Podolski podał się do dymisji. "Wypełniłem powierzone mi zadania. To jest zakończenie misji" - powiedział dziennikarzom Gazety.pl Podolski.
czytaj więcej »
  Otwarcie odcinka autostrady A4
[ 14-08-2009 ]
Dzisiaj został otwarty 50-kilometrowy odcinek autostrady A4 Krzyżowa – Zgorzelec. Otwarcia dokonali wiceminister Grzegorz Schetyna oraz minister transportu Cezary Grabarczyk.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 22-07-2009 ]
"Uważam, że akcja była dobrze przeprowadzona, trudno ją podważyć" – stwierdził Grzegorz Schetyna. Negatywnie odniósł się za to do działań agencji ochrony wynajętej przez komornika.
czytaj więcej »
  Schetyna zapowiada pomoc dla powodzian
[ 26-06-2009 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna odwiedził dziś Ropczyce, najbardziej poszkodowane powodzią miasto na Podkarpaciu. "Od poniedziałku może ruszyć wypłata zasiłków" - oświadczył.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński, na pytanie dziennikarzy co sądzi o wizji Grzegorza Schetyny, by Tusk po ewentualnym wyborze go na prezydenta pozostał szefem PO, odpowiedział, że sprawa łączenia funkcji głowy państwa z przynależnością partyjną jest dyskusyjna, co oznacza, że takiej opcji nie zanegował.
czytaj więcej »
  
[ 13-06-2009 ]
Według Grzegorza Schetyny dla PO „już od minionego poniedziałku trwa kampania przed wyborami prezydenckimi”. Czy szykuje się „podwójna wygrana” Donalda Tuska?
czytaj więcej »
  
[ 10-06-2009 ]
Wicepremier i szef MSWiA Grzegorz Schetyna złożył deklarację na antenie TVP Info, że sprawa pobicia aktorki ze spotów PiS będzie wyjaśniona. – Poprosiłem Komendanta Stołecznego Policji Adama Mularza o osobisty nadzór nad postępowaniem dotyczącym pobicia aktorki Anny Cugier-Kotki – zadeklarował.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 27-05-2009 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna ostro odniósł się do odezwy CDU/CSU, w której niemiecka chadecja apeluje o „potępienie wypędzeń Niemców po II wojnie światowej”.
czytaj więcej »
  
[ 17-04-2009 ]
Wszystko przez jedną wypowiedź byłego ministra sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 14-04-2009 ]
Grzegorz Schetyna zapowiedział kontrole budynków socjalnych w całej Polsce. „Chcemy ocenić stan bezpieczeństwa w budynkach socjalnych” – mówił wicepremier. Jeżeli kontrola wykaże zły stan techniczny, znalezienie nowych mieszkań będzie obowiązkiem samorządów, które z mocy ustawy zajmują się opieką społeczną.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl