Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zniesiono godzinę policyjną w Tajlandii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-07-2011 ]
Anders Breivik, który dokonał zamachu bombowego w Oslo i strzelał do ludzi na wyspie Utoya był szkolony na Białorusi, gdzie miał wziąć udział w paramilitarnym obozie.
czytaj więcej »
  
Marcin Kijak [ 16-05-2010 ]
W Bangkoku, gdzie od kilku dni trwają starcia przeciwników rządu z tajlandzką policją, wprowadzona zostanie godzina policyjna. W trakcie zamieszek zginęły już 24 osoby.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 01-04-2010 ]
Przywódca zbrojnej organizacji separatystycznej Emirat Kaukaski, czeczeński komendant Doku Umarow przyznał się do przeprowadzenia zamachów w moskiewskim metrze - podała do informacji agencja Reutera.
czytaj więcej »
  Protest w Tajlandii
[ 27-03-2010 ]
Na ulice Bangkoku wyszło około 80 tys. zwolenników byłego premiera Thaksina Shinawatry.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 11-09-2009 ]
Władze USA nakazały policji wzmożenie czujności przed przypadającą dziś 8 rocznicą ataków terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton. Terroryści w innych krajach zaatakowali niedawno budynki publiczne, w tym hotele – ostrzegają Federalne Biuro Śledcze i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
czytaj więcej »
  
[ 13-08-2009 ]
Afgańskie władze poinformowały o śmierci kolejnych 14 osób. Wszystkie ofiary to cywile. Jedenaście osób zginęło w okręgu Gereszk w prowincji Helmand.
czytaj więcej »
  
Monika J, Chojnacka [ 11-04-2009 ]
Jak podaje PAP, z powodu masowych demonstracji antyrządowych szczyt przywódców 10 krajów Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) na temat bezpieczeństwa regionalnego oraz walki ze skutkami globalnego kryzysu finansowego, został odwołany. W tajlandzkim kurorcie Pattaya, gdzie miały odbyć się spotkania ogłoszono stan wyjątkowy.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 27-11-2008 ]
Premier Tajlandii Somchai Wongsawat ogłosił stan wyjątkowy na dwóch lotniskach w Bangkoku, które zostały oblężone przez antyrządowych demonstrantów. Celem dekretu o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na obu lotniskach jest przywrócenie ich normalnego funkcjonowania.
czytaj więcej »
  Demonstracje w Tajlandii
Paulina Klejnowska [ 24-11-2008 ]
W Bangkoku siedzibę tajlandzkiego parlamentu otoczyły tysiące demonstrantów uzbrojonych w metalowe pałki i kije golfowe. Tłum uniemożliwił wejście deputowanych do budynku, w którym miały się rozpocząć obrady rządu premiera Somchaia Wongsawata.
czytaj więcej »
  Tajlandzki opozycjonista zatrzymany
[ 05-10-2008 ]
Policja w Tajlandii aresztowała Chamlonga Srimuanga, głównego przywódcę antyrządowych protestów opozycji. Dokonano tego w lokalu wyborczym, gdy polityk przyszedł legalnie oddać głos w wyborach na nowego burmistrza stolicy.
czytaj więcej »
1 2 3  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl