Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Europa Środkowa i Wschodnia / Priorytety fińskiej prezydencji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 16-10-2010 ]
„Warszawa ma dość sporu o pisownię polskich nazwisk i fatalnego traktowania rafinerii Orlenu w Możejkach” – ujawniła Gazeta Wyborcza. W rezultacie Litwa może nie otrzymać poparcia od Polski w sprawie wejścia Weimarskiej Grupy Bojowej.
czytaj więcej »
  Pierwsza wizyta Komorowskiego
Katarzyna Staudt [ 21-08-2010 ]
Tuż po wygranej w wyborach prezydenckich Bronisław Komorowski określił cele swoich pierwszych wizyt. Miały nimi być Bruksela, Paryż i Berlin. Tymczasem prezydent w swoja pierwszą podróż udał się na Litwę.
czytaj więcej »
  Prezydent na Litwie
Magdalena Janczura [ 11-03-2010 ]
Uchwalenie przez Litwę Aktu Niepodległości przed 20 laty było w Polsce odbierane jako akt szczególnej odwagi - tak przemówił prezydent Lech Kaczyński do Litwinów podczas obchodów 20-lecia niepodległości Litwy.
czytaj więcej »
  
[ 21-01-2010 ]
Litewska prezydent Dalia Grybauskaite zarzucila szefowi MSZ, że ten realizuje samodzielną politykę zagraniczną, wykorzystując przy tym swoje stanowisko do autoreklamy. Dodała, że współpraca z nim nie jest owocna, a do ministra straciła zaufanie. Po tych słowach szef MSZ podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2009 ]
W okolicznościowym przemówieniu nowa prezydent Litwy Dalia Grybauskaite zapowiedziała walkę z monopolami i oligarchami oraz zmniejszanie różnic socjalnych. Poprosiła też o budowanie solidarności społecznej. Zapowiedziała również bardziej wyważoną od poprzedników politykę zagraniczną.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2009 ]
Znany jest już następca na stanowisku prezydenta Litwy – została nią Dalia Grybauskaite. Po przeliczeniu 96 proc. głosów Główna Komisja Wyborcza zakomunikowała, że na unijną komisarz ds. budżetu oddanych zostało 69 proc. głosów. Grybauskaite pozostawiła swoich rywali daleko w tyle – największy konkurent Algirdas Butkeviczius otrzymał jedynie 12 proc. głosów.
czytaj więcej »
  Wybory na Litwie
Aleksandra Nowak [ 17-05-2009 ]
Siedmiu kandydatów ubiega się dziś o urząd prezydenta Litwy. Wśród nich znajduje się tym Waldemar Tomaszewski - przewodniczący Akcji Wyborczej Polaków na Litwie. Niestety, jak donoszą sondaże, nie ma on szansy na wygraną.
czytaj więcej »
  
[ 08-05-2009 ]
W piątek do Wilna przyjechał Jarosław Kalinowski wraz z delegacją polskich parlamentarzystów, by rozmawiać o realizacji traktatu polsko-litewskiego podpisanego 15 lat temu.
czytaj więcej »
  
[ 03-04-2009 ]
Waldemar Tomaszewski startuje w wyborach prezydenckich na Litwie.
czytaj więcej »
  
[ 16-02-2009 ]
Prezydent Lech Kaczyński przebywa dziś z wizytą w Wilnie. Został tam zaproszony przez prezydenta Valdasa Adamusa w związku z rocznicą odzyskania niepodległości przez Litwę.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl