Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Z nadzieją poświęcić życie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 31-10-2007 ]
Dzisiejszy dzień przyniósł kolejne ważne doniesienia o sytuacji w walczącej o demokrację Birmie.
czytaj więcej »
  
[ 23-10-2007 ]
Specjalny sprawozdawca ONZ ds. przestrzegania praw człowieka, Paulo Sergio Pinheiro, otrzymał pozwolenie na wjazd do Birmy.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-10-2007 ]
Chiny, Indie, Rosja, Izrael, Korea Północna i Południowa – to kraje, dzięki którym reżim w Birmie ma się dobrze. Takie wnioski przedstawia w swym raporcie organizacja Human Rights Watch.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 10-10-2007 ]
Laura Bush zaapelowała do przywódców birmańskiej junty by ta „ustąpiła” i zrezygnowała z „terrorystycznych akcji” przeciwko swoim obywatelom, a także skłoniła się ku demokratyzacji.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2007 ]
Junta dla rządowego dziennika powiedziała, że "mamy nadzieję na ustanowienie pomyślnych stosunków z panią Aung San Suu Kyi. Generałowie powołali specjalnego łącznika do kontaktów z liderką opozycji."
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-10-2007 ]
„Birmańska Partia Narodowa na Rzecz Demokracji, ugrupowanie pani Aung San Suu Kyi, nie wyklucza podjęcia rozmów z birmańską juntą wojskową dowodzoną przez generała Than Shwe.” – poinformował w sobotę Nyan Win, rzecznik partii.
czytaj więcej »
  Akcja AI "Stop rozlewowi krwi w Birmie!"
ed [ 05-10-2007 ]
W najbliższą sobotę od 15.00 przy stacji Metra Centrum w Warszawie odbędzie się happening Amnesty International przeciwko łamaniu praw człowieka w Myanmarze (dawna Birma). Organizacja będzie zbierać podpisy pod petycją do rządu Birmy i rozdawać warszawiakom czerwone wstążki - symbol solidarności z protestującymi w Myanmarze.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-10-2007 ]
Po wyjeździe z Birmy wysłannika OZN tamtejsze władze nasiliły aresztowania działaczy opozycyjnych. Dotychczas z Rangun – głównego centrum zeszłotygodniowych protestów mnichów - zostało wywiezionych osiem transportów z więźniami.
czytaj więcej »
  
Agata Kaczmarzyk - Pilipiuk [ 28-09-2007 ]
Co najmniej pięć osób zostało zabitych w byłej stolicy Birmy Rangunie podczas rozgramiania demonstracji antyrządowej w ostatnią środę. Wojsko przy pomocy pałek, gazu łzawiącego i pocisków próbowało nie dopuścić kilkudziesięciotysięcznego tłumu maszerujących mnichów i świeckich protestujących do najważniejszych świątyń buddyjskich w mieście.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2007 ]
Niezależne żródła podają, że zginęła 1 osoba, te zbliżone do opozycji demokratycznej mówią o 5 ofiarach demonstracji w Birmie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl