Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Napieralski: chcę być politykiem zmian               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-06-2008 ]
Nowy szef SLD od czasu swojego zwycięstwa przoduje w głoszeniu bardzo wyrazistych poglądów. Napieralski zaczął od przedstawienia planów likwidacji konkordatu, a teraz dodał do tego kilka innych wypowiedzi odnośnie związku państwa i kościoła.
czytaj więcej »
  
[ 11-06-2008 ]
Wojciech Olejniczak zachował stanowisko szefa klubu SLD, mimo że przeciwny temu był Grzegorz Napieralski. Olejniczak zapowiada, że jego porażka na niedawnym kongresie partyjnym nie wpłynie negatywnie na sprawowanie władzy w SLD.
czytaj więcej »
  Napieralski przeciwny konkordatowi
[ 09-06-2008 ]
Nowy przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski oświadczył, że jest przeciwny konkordatowi i jego partia będzie walczyć o wypowiedzenie tej umowy między państwem a Kościołem.
czytaj więcej »
  Napieralski pokieruje SLD
Karol Schwann [ 31-05-2008 ]
Na dzisiejszym kongresie Sojuszu Lewicy Demokratycznej działacze przesądzili o wyborze Grzegorza Napieralskiego na przewodniczącego tej partii. Rzecznik Sojuszu podał, że Napieralski otrzymał 231 głosów, a Olejniczak 210.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
- Przewodniczący źle zrobił, że nie zaprosił na kongres dawnych liderów – powiedział Grzegorz Napieralski w TVN24 o Wojciechu Olejniczaku. Dwa dni przed kongresem SLD z ust obu kandydatów na przewodniczącego partii padają wzajemne oskarżenia. Na sobotni kongres nie zostali zaproszeni byli przywódcy lewicy m.in. Aleksander Kwaśniewski i Leszek Miller oraz Mieczysław Rakowski i Jerzy Urban.
czytaj więcej »
  
[ 19-05-2008 ]
- Żadnego rozłamu w SLD nie ma - zapewnił w Radiu ZET szef tej partii Wojciech Olejniczak. Odpowiadając na pytanie co byłoby, gdyby szefem Sojuszu został jego konkurent Grzegorz Napieralski, Olejniczak odrzekł, że "to nie byłoby to dobrze".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, powiedział w "Sygnałach Dnia" - audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia, że protest celników pokazał, że rząd Donalda Tuska złamał swoje obietnice wyborcze. Jego zdaniem rząd nie potrafi radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.
czytaj więcej »
  
[ 25-01-2008 ]
"Powinniśmy dalej pracować" - protestował Grzegorz Napieralski z LiD, podczas, gdy Sejm wczoraj przerywał obrady. Obrady zostały przerywane z powodu katastrofy samolotu CASA. Marszałek Komorowski nie ma wątpliwości, że zachowanie posła LiD jest karygodne.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 14-12-2007 ]
Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny SLD, komentując odejście z PiS Pawła Zalewskiego i Kazimierza Ujazdowskiego stwierdził, że ta partia "chce tylko władzy, jest zła i powinna zniknąć z mapy politycznej Polski".
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-11-2007 ]
"Chcemy recenzować rząd, a nie go wspierać" - powiedział podczas konferencji prasowej w Szczecinie Grzegorz Napieralski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl