Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Miedwiediew powołał komisję               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Polski premier o rosyjskim prezydencie
[ 07-05-2008 ]
Donald Tusk zdążył już wypowiedzieć się na temat zaprzysiężenia Dmitrija Miedwiediewa. Premier w tej kwestii prezentuje ostrożny optymizm.
czytaj więcej »
  
[ 07-05-2008 ]
Zwycięzca marcowych wyborów prezydenckich w Rosji, Dmitrij Miedwiediew, został zaprzysiężony na trzeciego prezydentem w historii Rosji. W swoim inauguracyjnym przemówieniu oświadczył, że za swoje najważniejsze zadanie uważa dalszy rozwój swobód obywatelskich i gospodarczych.
czytaj więcej »
  
[ 11-04-2008 ]

To był największy i z pewnością jeden z najbardziej trzymających w napięciu szczytów w prawie sześćdziesięcioletniej historii NATO. Debata nad przyszłością Sojuszu, powodzeniem misji w Afganistanie, rozszerzeniem o trzy kraje bałkańskie oraz nadaniem Planu Działań na Rzecz Członkostwa (Membership Action Plan) Ukrainie i Gruzji a także spotkanie z odchodzącym prezydentem Rosji Władymirem Putinem, czy sekretarzem generalnym ONZ Ban Ki-Moonem to tylko nieliczne punkty programu szczytu w Bukareszcie.

czytaj więcej »
  Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy
[ 07-04-2008 ]
Dziś w Soczi spotkali się prezydenci USA i Rosji, aby jeszcze raz przedyskutować sprawę instalacji tarczy antyrakietowej na terenie Polski i Czech. Nie udało im się dojść do porozumienia. Putin nadal protestuje przeciwko tarczy.
czytaj więcej »
  
[ 15-03-2008 ]
W najnowszym wydaniu dziennika "Twoj Deń" podano informacje, że Władimir Putin miał zginąć w zamachu w Moskwie 2 marca, czyli w dzień wyborów prezydenckich.
czytaj więcej »
  
[ 08-03-2008 ]
Niemiecka kanclerz Angela Merkel leci dziś do Moskwy. Spotkać ma się m.in. z prezydentem-elektem Dmitrijem Miedwiediewem.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-03-2008 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel będzie najprawdopodobniej pierwszym zachodnim szefem rządu, który spotka się z rosyjskim prezydentem-elektem Dimitrim Miedwiediewem – donosi „Deutsche Welle”. Do spotkania ma dojść już w najbliższy weekend.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 15-02-2008 ]
Prezydent Lech Kaczyński odpowiedział na groźby Władimira Putina, mówiące o możliwym skierowaniu rosyjskich pocisków na cele w Polsce i Czechach. - Nie możemy ulegać rosyjskiemu naciskowi w sprawie umieszczenia w Polsce elementów tarczy antyrakietowej – stwierdził prezydent w rozmowie z „Wiadomościami” TVP.
czytaj więcej »
  Putin grozi Polsce
Magda Dunin-Markiewicz [ 14-02-2008 ]
Prezydent Rosji Władimir Putin, podczas dorocznej konferencji prasowej na Kremlu, powiedział, że jeżeli w Polsce znajdą się elementy amerykańskiej tarczy, Rosja będzie zmuszona wymierzyć w nie swoje rakiety.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 08-02-2008 ]
Władimir Putin podczas wystąpienia telewizyjnego obwieścił początek nowego wyścigu zbrojeń. Polityk podkreślił jednak, że Rosja nie da się do niego wciągnąć.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl