Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Obama reformuje służbę zdrowia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 25-06-2008 ]
Bill Clinton zdecydował się poprzeć Baracka Obamę w wyścigu do prezydenckiego fotela w USA. Oprócz poparcia Clinton zaoferował swoją pomoc kandydatowi Partii Demokratów.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Pew Research Center, 53 proc. Polaków obdarza zaufaniem kandydata Demokratów na prezydenta USA Baracka Obamę. Jego konkurent, John McCain, zyskał poparcie tylko 37 proc. Polaków.
czytaj więcej »
  Kto zawalczy u boku Obamy?
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Gdy już każda z partii wyłoniła swojego głównego kandydata do walki o prezydenturę w zbliżających się jesienią wyborach, kampania wyborcza w USA wchodzi w kolejną fazę – poszukiwania kandydata na wiceprezydenta, który stanie do walki o władzę u boku nominata.
czytaj więcej »
  USA: Barack Obama pewien prezydenckiej nominacji
Jakub Noch [ 04-06-2008 ]
Barack Obama zapewnił sobie prezydencką nominację Partii Demokratycznej. Przypieczętowało ją zwycięstwo w stanie Montana, w którym obok Dakoty Płd. zorganizowano ostatnie z demokratycznych prawyborów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-05-2008 ]
Choć Hillary Clinton zwycięża w kolejnych prawyborach, jej szanse na prezydencką nominację amerykańskiej Partii Demokratycznej drastycznie maleją. Mimo słabszych wyników w kilku ostatnich prawyborach, charyzmatycznemu senatorowi Obamie brakuje zaledwie około 70 głosów do zapewnienia sobie nominacji.
czytaj więcej »
  
[ 19-05-2008 ]
W Stanach Zjednoczonych pobito rekord frekwencji na wiecach Baracka Obamy. W Portland, stanie Oregon czarnoskórego kandydata na prezydenta, słuchało go 75 tysięcy osób.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Hillary Clinton nadal pozostaje w wyścigu o prezydencką nominację amerykańskiej Partii Demokratycznej. – Jestem zdeterminowana bardziej niż kiedykolwiek, by kontynuować tę kampanię, do czasu aż każdy uzyska szansę, by wypowiedzieć się na temat swego wyboru – stwierdziła była Pierwsza Dama po wczorajszej wygranej w prawyborach w stanie Wirginia.
czytaj więcej »
  
[ 01-04-2008 ]
Według najnowszego sondażu Instytutu Gallupa Obamę popiera obecnie 51 procent demokratycznych wyborców. Hillary Clinton może liczyć na poparcie 43 procent wyborców.
czytaj więcej »
  Obama wygrywa w Missisipi
Jakub Noch [ 12-03-2008 ]
Kandydaci amerykańskiej Partii Demokratycznej wciąż toczą zaciętą walkę o prezydencką nominację. Wczoraj prawyborczej decyzji dokonali sympatycy Demokratów ze stanu Missisipi. Wygrał Barack Obama, z przewagą prawie 10 proc. nad Hillary Clinton.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 09-03-2008 ]
Barack Obama pokonał we wczorajszych prawyborach w Wyoming swą rywalkę w obozie Demokratów, Hillary Clinton. Miażdżąca przewaga (61 do 38 proc.) pokazała, że Obama nadal ma wielką szansę, pomimo kilku przegranych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl