Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Obama reformuje służbę zdrowia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-10-2008 ]
Z najnowszych przedwyborczych sondaży w USA wynika, że Barack Obama, kandydat Demokratów na prezydenta, nadal utrzymuje kilkuprocentową przewagę nad jego rywalem senatorem Johnem McCainem.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2008 ]
Barack Obama - kandydat Demokratów na prezydenta USA - nadal wyprzedza swojego rywala Republikanina Johna McCaina. Według najnowszego sondażu, jaki podały wczoraj telewizja ABC News i dziennik "The Washington Post", na Obamę jest skłonne głosować 50 procent społeczeństwa, a na McCaina - 46.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2008 ]
W USA odbyła się pierwsza debata telewizyjna kandydatów na prezydenta. John McCain i Barack Obama dyskutowali na temat gospodarki i polityki zagranicznej.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2008 ]
Demokraci przygotowali reklamówkę wyborczą, w której przedstawiają Johna McCaina jako człowieka nieprzystosowanego do obecnej rzeczywistości.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2008 ]
Dziś w Denver rozpocznie się konwencja Partii Demokratycznej. Będzie to wydarzenie historyczne, gdyż po raz pierwszy nominację w wyborach prezydenckich odbierze na niej czarnoskóry kandydat – Barack Obama.
czytaj więcej »
  
Piotr Czubowicz [ 22-08-2008 ]

Organizacje bez przynależności politycznej, jak Rock the Vote, Democracia USA, czy Declare yourself, mają na celu zwiększenie elektoratu wśród młodych Amerykanów, w szczególności pochodzenia latynoskiego. Organizacje te trafiają do młodych Latynosów za pomocą środków przekazu, spotykają ich w instytutach, na uniwersytetach, w kościołach i centrach socjalnych. Powstają piosenki, strony internetowe, publikacje z Jessicą Albą, czy Juanesem. Wszystko służy temu, by 4 listopada 2008 roku doprowadzić do urn ponad 5,5 mln młodych poniżej 30 roku życia, hiszpańskojęzycznych mieszkańców Stanów Zjednoczonych z prawem do głosowania, mogących wybrać nowego prezydenta. Przedstawiciele organizacji rozmawiają z młodymi o pracy, mieszkaniach, cenach ropy i sytuacji w Iraku.

czytaj więcej »
  Koniec taryfy ulgowej dla Obamy
[ 02-08-2008 ]
Amerykańskie media przestały oszczędzać kandydata na prezydenta z ramienia Demokratów. Eksperci twierdzą, że to oznacza koniec taryfy ulgowej dla senatora z Illinois.
czytaj więcej »
  Obamie zaszkodzi przyrodni brat?
[ 29-07-2008 ]
Do USA, jak i do innych krajów, masowo sprowadzane są towary z Chin, które zalewają tamtejszy rynek. Barack Obama sprzeciwia się importowi tanich zabawek z Chin, a tymczasem jego przyrodni brat mieszka w Chinach, gdzie udziela porad i używa swoich kontaktów do pomagania tamtejszym producentom w podbijaniu amerykańskiego rynku.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 16-07-2008 ]
Barack Obama przyznaje, że „desperacko potrzebuje” w swojej kampanii wsparcia rodziny Clintonów. Kandydat Demokratów dodatkowo wydaje się nie przekreślać możliwości zaproszenia Hillary Clinton do ubiegania się o wiceprezydenturę u jego boku. Co więcej, wiele wskazuje, że spekulacje na ten temat okażą się prawdziwe.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2008 ]
Hillary Clinton, po raz pierwszy podczas kampanii przedwyborczej w USA, stanęła ramię w ramię z Barackiem Obamą. Miało to miejsce na wiecu w New Hampshire.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl