Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Obama reformuje służbę zdrowia               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Amnesty International [ 18-09-2009 ]
Według Amnesty International, Stany Zjednoczone muszą zapewnić wszystkim aresztowanym, którzy przetrzymywani są w bazie Bagram w Afganistanie, dostęp do amerykańskich sądów i pomocy prawnej, gdyż nie mogą oni dochodzić legalności swojego aresztowania przed gwarantującym bezstronność sądem w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 15-09-2009 ]
Amerykańska administracja o następny rok przedłużyła embargo na wymianę handlową z Kubą. Utrzymanie trwającej od początku lat sześćdziesiątych sankcji, zdaniem prezydenta Obamy, leży w interesie narodowym Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 11-09-2009 ]
Władze USA nakazały policji wzmożenie czujności przed przypadającą dziś 8 rocznicą ataków terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton. Terroryści w innych krajach zaatakowali niedawno budynki publiczne, w tym hotele – ostrzegają Federalne Biuro Śledcze i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 01-09-2009 ]
Amerykański generał James Jones przekazał szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu list od prezydenta USA Baracka Obamy. Dokument ten ma trafić do rąk premiera Tuska oraz prezydenta Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2009 ]
Waszyngton zaprzeczył informacjom na temat rezygnacji z budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach o których pisała „Gazeta Wyborcza”. – Uznaję te informacje za nieścisłe. Cały czas rozważamy naszą strategię przeciwrakietową – powiedział rzecznik Departamentu Stanu Philip Crowley.
czytaj więcej »
  
Alicja Szwed [ 22-08-2009 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich obiecuje pomoc matce zamordowanego w ubiegłym roku Polaka służącego w armii USA w zoorganizowaniu spotkania z Barckiem Obamą.
czytaj więcej »
  
[ 21-08-2009 ]
Jak donosi „Dziennik”, najpóźniej na początku przyszłego roku Amerykanie przekażą nam baterię pocisków Patriot do montażu w naszym kraju. To oznacza, że polsko-amerykańskie negocjacje z administracją Obamy doprowadziły do konkretnych uzgodnień.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2009 ]
Prezydent Wenezueli wyraził obawę, że zwiększenie ilości amerykańskich baz wojskowych w Kolumbii może doprowadzić do wybuchu wojny w Ameryce Południowej. Nazwał je „wrogim aktem” i „prawdziwym zagrożeniem” dla Wenezueli i jej sojuszników.
czytaj więcej »
  Hawaje: USA testuje elementy tarczy
[ 01-08-2009 ]
Sukcesem zakończył się kolejny test elementu tarczy antyrakietowej na Hawajach – ogłosiła Amerykańska Agencja Obrony Przeciwrakietowej.
czytaj więcej »
  
[ 30-07-2009 ]
„(...) w przyszłości rzeczywiście Rosja może się stać członkiem sojuszu. Nie będzie to jednak łatwe. Nawet bowiem jeśli po obu stronach będzie już wola polityczna, techniczne kwestie będą wyjątkowo trudne do rozwiązania.” Tymi słowami rosyjski ekspert do spraw obronności Paweł Felgengauer swoją opinię na temat poruszonej przez podsekretarza stanu USA Philipa Gordona kwestii wstąpienia Rosji w struktury NATO.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl