Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Szef CBA składa zawiadomienie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-01-2010 ]
Funkcjonariusze CBA szukali w domu Piskorskiego dokumentów dotyczących sprzedaży dzieł sztuki. Polityk sam zdecydował się podać tę informację do publicznej wiadomości.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 12-01-2010 ]
Jak ustalił "Dziennik Gazeta Prawna" aż 200 tys. zł miesięcznie kosztują Centralne Biuro Antykorupcyjne podwyżki, które zostały przyznane przez Mariusza Kamińskiego w ostatnich dniach swojego urzędowania.
czytaj więcej »
  
[ 10-01-2010 ]
Po ponad roku od uprawomocnienia się decyzji sądu, Zbigniew Ziobro ostatecznie przeprosił dr. Mirosława Garlickiego. Ogłoszenie pojawiło się wieczorem na antenie najważniejszych stacji telewizyjnych.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 18-12-2009 ]
„Czuję się zaszczycony faktem, iż tak poważna instytucja zainteresowała się moją osobą.” Tak fakt, iż CBA zainteresowało się jego nieruchomościami, skomentował europoseł PO Sławomir Nitras.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 11-12-2009 ]
W październiku do „Rzeczpospolitej” zgłosiła się kobieta z taśmami, na których miały znajdować się zrobione aparatem fotograficznym kompromitujące senatora Krzysztofa Piesiewicza nagrania. Kobieta chciała sprzedać nagrania gazecie i Polsatowi za 400 tys. zł.
czytaj więcej »
  
[ 10-12-2009 ]
Na dzisiejszym przesłuchaniu komisji ds. nacisków posłom PiS nie udało się odwołać przewodniczącego Andrzeja Czumy, a ponadto – mimo ich sprzeciwu – w burzliwej atmosferze zdecydowano o przełożeniu przesłuchania Mariusza Kamińskiego.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 18-11-2009 ]
Według Transparency International Polska odnosi sukcesy w walce z korupcją. W rankingu 180 przebadanych pod tym kątem państw, nasz kraj zajął 49. lokatę. W porównaniu z rokiem ubiegłym to awans o 9 miejsc.
czytaj więcej »
  
[ 17-11-2009 ]
Mariusz Kamiński, były szef CBA, zapowiada, że w najbliższych dniach poda do sądu pracy obecnego szefa tego biura.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 17-11-2009 ]
Dzisiaj odbędzie się spotkanie komitetu pandemicznego z minister zdrowia Ewą Kopacz i Rzecznikiem Praw Obywatelskich Januszem Kochanowskim. Jeśli nie zostanie wypracowana jedna wersja dotycząca walki z grypą, to zgodnie z zapowiedziami RPO, złoży on doniesienie do prokuratury na minister zdrowia.
czytaj więcej »
  
[ 03-11-2009 ]
Dzisiejszy dzień dla posła Janusza Palikota rozpoczął się od odwiedzenia prokuratury w Lublinie. Przesłuchanie dotyczyło sprawy znieważenia przez niego, we wpisie na swoim blogu, prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl