Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Szef CBA składa zawiadomienie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-07-2007 ]
Celem uszczegółowienia - chodzi o dumę Kaczyńskiego Jarosława i nie tyle z CBA (choć pewnie tak też można powiedzieć), ile z jego szefa - Mariusza Kamińskiego.
czytaj więcej »
  Samoobrona chce zmian w ustawie o CBA
[ 28-07-2006 ]
Jak donosi dzisiejsza „Rzeczpospolita”, posłowie Samoobrony domagają się poprawy ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, która dopiero zaczęła obowiązywać.
czytaj więcej »
  
[ 06-07-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz powołał Mariusza Kamińskiego na stanowisko pełnomocnika do spraw organizacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
czytaj więcej »
  
sofista [ 19-12-2012 ]
Gazeta Wyborcza w tym tygodniu opublikowała skandaliczne zdjęcia byłego już tajnego agenta służb specjalnych, Tomasza Kaczmarka, znanego bardziej jako Agent Tomek. Dziś jest on jednym z posłów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Po ujawnieniu zdjęć, na których widać agenta pochylającego się z uśmiechem nad walizką pieniędzy, w negliżu, rozgorzała dyskusja o tym, co wolno tajnym agentom.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 21-08-2010 ]
Jak ujawnił „Dziennik Polski”, katolicki oddział IPN kończy śledztwo w sprawie "spisku komunistycznych służb specjalnych kierujących zamachem na Jana Pawła II w maju 1981 roku". Instytut zaplanował już wydanie publikacji z zeznaniami Alego Agcy.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Jak podała „Gazeta Wyborcza”, łódzka prokuratura prowadzi śledztwo, mające wykazać, czy na miejscu śmierci Barbary Blidy doszło do procederu zacierania śladów. Pojawiły się wątpliwości co do śmierci posłanki.
czytaj więcej »
  
[ 16-07-2010 ]
Wg wcześniejszych zapowiedzi akt oskarżenia przeciwko byłemu szefowi CBA, Mariuszowi Kamińskiemu, powinien trafić do sądu w lipcu. Jednak tak się nie stanie. Prokurator postanowił uzupełnić śledztwo.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 10-07-2010 ]
Od katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem minęły już trzy miesiące. Tymczasem w Moskwie nie pracuje żaden z polskich śledczych.
czytaj więcej »
  
(kms) [ 01-07-2010 ]
Zakończone zostało śledztwo prokuratury okręgowej w Rzeszowie przeciwko byłemu szefowi CBA w sprawie działań dotyczących tzw. afery gruntowej. Akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi Kamińskiemu ma trafić do sądu jeszcze w lipcu.
czytaj więcej »
  
Marcin Kijak [ 30-05-2010 ]
Projekt zakłada lepsze sprecyzowanie definicji korupcji w działalności gospodarczej, a także uregulowanie kwestii gromadzenia i danych osobowych przez CBA. Nowelizacja ustawy powstaje z powodu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który w 2009 roku uznał m. in., że stosowana w dotychczasowej ustawie o CBA definicja korupcji jest za szeroka i nie pozwala na rozróżnienie zachowań korupcyjnych od innych form przyjmowania nienależnych korzyści, jakie mogą się wiązać z wykonywaną funkcją publiczną, czy obowiązkami służbowymi. Zbyt szerokie zdaniem TK były także regulacje dotyczące gromadzenia tzw. danych wrażliwych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl