Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szeremietiew: Komorowski nasłał na mnie WSI               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-04-2010 ]

Zdaniem szefa klubu parlamentarnego PO Grzegorza Schetyny "Dzisiaj z kręgów PiS słyszymy, że ta prezydentura była wielka, największa. A tak, niestety, nie było. Wszyscy to pamiętamy".

czytaj więcej »
  
[ 17-03-2010 ]
Grzegorz Schetyna zapowiedział, że już w niedzielę odbędzie się debata „z pełną dostępnością dla mediów, bez publiczności, prowadzona przez dwóch przedstawicieli klubu Platformy” – Bronisława Komorowskiego i Radosława Sikorskiego.
czytaj więcej »
  Kara dla Palikota
[ 03-03-2010 ]
Janusz Palikot znowu ma kłopoty. W poniedziałkowym wpisie na swoim blogu wypomniał Radosławowi Sikorskiemu, że ten był członkiem rządu PiS. Koledzy z partii uznali, iż w ten sposób złamał zasady. - Ustaliliśmy, że prawybory muszą być przede wszystkim pokazaniem klasy. Ta sprawa musi znaleźć swój finał- powiedział szef klubu PO Grzegorz Schetyna.
czytaj więcej »
  Komorowski: polityka bez emocji
Katarzyna Staudt [ 13-11-2009 ]
„Urząd prezydenta jest wielkim i skutecznym hamulcowym" – powiedział w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
  
[ 22-01-2009 ]
Poseł PiS Antoni Macierewicz zgłosił w prokuraturze możliwość popełnienia przestępstwa przez marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krzysztofa Bondaryka i byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Grzegorza Reszkę. Chodzi o możliwość handlu raportem dot. WSI.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 14-10-2008 ]
Jak podaje „Rzeczpospolita”, zeznania marszałka Sejmu różnią się od wyjaśnień złożonych przez oficera dawnego WSI.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2008 ]
Prawo i Sprawiedliwość żąda, by odbyło się pilne posiedzenie komisji sprawiedliwości. Na tym posiedzeniu marszałek Sejmu Bronisław Komorowski miałby wytłumaczyć dlaczego nie zawiadomił organów ścigania zaraz po tym, jak złożono mu propozycję udostępnienia aneksu do raportu WSI. Zdaniem rzecznika PiS Mariusza Kamińskiego, należy wyjaśnić - jak nazwał - skandaliczne zachowanie marszałka.
czytaj więcej »
  
[ 14-09-2008 ]
Przewodniczący klubu PiS Przemysław Gosiewski napisał do ministra sprawiedliwości list. Sugeruje w nim Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, że należałoby zbadać czy marszałek Sejmu Bronisław Komorowski (PO) miał obowiązek zawiadomić prokuraturę po tym jak złożono mu propozycję dotarcia do aneksu do raportu o WSI.
czytaj więcej »
  Komorowski krytykuje Macierewicza
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
„Pan Macierewicz powinien zniknąć ze swojej instytucji” – tak Bronisław Komorowski skomentował opinię szefa wywiadu, który "nie widzi powodu, by nie łączyć funkcji posła i szefa kontrwywiadu". W ocenie Komorowskiego odwołanie Macierewicza jest jednak „kwestią oczywistą”.
czytaj więcej »
  Komorowski ws. raportu WSI: "Czekam na formalne wezwanie"
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
„Czekam na formalne wezwanie z podaniem podstawy, na jakiej chce się mnie wezwać i w jakiej sprawie przesłuchać” - oznajmił w wypowiedzi dla TVN24, kandydat PO na marszałka Sejmu, Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl