Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Ograniczenia dla palaczy przegłosowane               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 07-08-2010 ]
Parlament zakończył właśnie prace nad ustawą medialną autorstwa Platformy Obywatelskiej. Poprawki Senatu zostały przyjęte w piątek przez Sejm. Ustawa czeka tylko na podpis prezydenta. Jak powiedział Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna,  ustawa medialna może być pierwszą, którą podpisze nowy prezydent.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 22-05-2010 ]
Opracowanie Krajowego Planu Zabezpieczenia Przeciwpowodziowego, w którym wskazane zostaną tereny objęte całkowitym zakazem zabudowy to główne założenia projektu ustawy o zapobieganiu skutkom powodzi. Projekt złożył w Sejmie PiS.
czytaj więcej »
  
[ 28-10-2009 ]
Michał Boni przedstawił działania, jakie podejmie rząd celem uregulowania kwestii gier hazardowych. „Zdelegalizujemy automaty niskich wygranych i salony z automatami. Będą funkcjonowały do wygaśnięcia zezwoleń w ciągu 6 lat, co roku coraz mniej. Nie będą wydawane nowe. Zakazane będą gry w internecie oraz videoloterie" – zapowiedział minister. W ciągu pięciu lat rząd zamierza zlikwidować ponad 50 tys. salonów gier i automatów o niskich wygranych.
czytaj więcej »
  Sejm odrzuca weto prezydenta
Katarzyna Staudt [ 09-10-2009 ]
Prezydenckie weto do ustawy rozdzielającej funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego zostało odrzucone liczbą 264 głosów, 156 było przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
W ciągu najbliższych dni zapadnie decyzja w sprawie nowelizacji ustawy o prokuraturze. Wg szefa Kancelarii Prezydenta Władysława Stasiaka „prezydent Lech Kaczyński jest przeciwny rozdzieleniu funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, gdyż uważa to za szkodliwe dla bezpieczeństwa Polaków”.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 25-08-2009 ]
Szef klubu PO Zbigniew Chlebowski zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu Sejm uchwali rządową nowelę ustawy offsetowej.
czytaj więcej »
  
[ 13-08-2009 ]
Jeszcze w maju poseł PO do Parlamentu Europejskiego Sławomir Nitras grzmiał, że należy ukrócić prawa „rozwydrzonych związkowców wypasionych na państwowych pieniądzach”. Obecnie jednak, po interwencji Donalda Tuska, PO złagodziła ton wypowiedzi. Drogą ku ograniczeniu przywilejów ma być przygotowywana nowelizacja ustawy o związkach zawodowych.
czytaj więcej »
  Ustawa o zawodzie lekarza trafi do podpisu prezydenta
Jakub Noch [ 12-03-2008 ]
Sejm przyjął dziś część z serii senackich poprawek do projektu nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Teraz projekt trafi do podpisu prezydenta, jeśli nie zostanie zawetowany, to znowelizowana ustawa będzie ustalała minimalne wynagrodzenie lekarzy rezydentów na 70 proc. średniej krajowej.
czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Prawo i Sprawiedliwość chce ostrzej karać przedsiębiorców łamiących prawa pracownicze. W Sejmie kończą się prace nad przygotowaną przez prezydenta nowelizacją ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy.
czytaj więcej »
  Sejm lustracja - drugie czytanie projektu
[ 24-01-2007 ]
Około 60-ciu poprawek zgłoszono do prezydenckiego projektu ustawy lustracyjnej. W Sejmie odbyło się drugie czytanie tego projektu. Przywraca on oświadczenia lustracyjne i procedurę karną w sprawach lustracyjnych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl