Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Lepper chce przeprosin               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-02-2010 ]
Wyrok, który zapadł w sprawie seksafery spowodował powrót do tematu współrządów PiS i Samoobrony. Joachim Brudziński (PiS) w rozmowie z Moniką Olejnik stwierdził: "Mam powody, żeby mieć poczucie absmaku, że rządziliśmy z LPR i Samoobroną".
czytaj więcej »
  
[ 23-02-2009 ]
Dziś w Piotrkowie Trybunalskim miał się odbyć kolejny proces ws. seksafery w Samoobronie. Został jednak odroczony, bo pojawiły się problemy z konwojem Łyżwińskiego na wokandę.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
Dziś pierwszy dzień procesu w sprawie tzw. seksafery w Samoobronie. Na ławie oskarżonych Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim zasiądą były wicepremier Andrzej Lepper oraz były poseł Stanisław Łyżwiński. Są oskarżeni o żądanie i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym od działaczek swojej partii.
czytaj więcej »
  Lepper bez immunitetu?
Magda Dunin-Markiewicz [ 18-09-2007 ]
Andrzej Lepper, lider Samoobrony, już wkrótce może zostać bez immunitetu.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2007 ]
Sejmowa komisja regulaminowa zamienia się w śledczą? – takie pytanie stawia Dziennik.pl. Przewodniczący Marek Suski z PiS zapowiedział w Polskim Radiu, że 21 sierpnia na pytania posłów będzie odpowiadać Aneta Krawczyk, bohaterka seksafery w Samoobronie.
czytaj więcej »
  Wniosek o uchylenie immunitetu Lepperowi
[ 12-03-2007 ]

Wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Andrzejowi Lepperowi jest już gotowy i zostanie złożony do marszałka jeszcze dziś- poinformowała pełnomocnik Anety Krawczyk, świadka w tzw. seksaferze, Agata Kalińska-Moc.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-02-2007 ]
Jak uważa „Dziennik Łódzki” – szykuje się poważny konflikt w Samoobronie. Wbrew woli lidera Andrzeja Leppera, partyjne doły domagają się przywrócenia posła Stanisława Łyżwińskiego na łono partii. Chcą, żeby nadal pełnił funkcję przewodniczącego Samoobrony w Łódzkiem i wiceszefa Samoobrony RP.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 27-01-2007 ]
Wicepremier, minister rolnictwa Andrzej Lepper sprostował, że nie robił za granicą żadnych badań DNA, gdyż nie miał nic wspólnego z Anetą Krawczyk. Zapowiedział, że dziennikarzy, którzy opisywali tzw. seksaferę w Samoobronie, poda do sądu.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 27-01-2007 ]
Z informacji uzyskanych przez „Życie Warszawy” wynika, że Andrzej Lepper zrobił prywatny test DNA w niemieckiej klinice, w ubiegłym tygodniu w Berlinie.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 20-01-2007 ]
Jak dowiedział się „Dziennik”, Andrzej Lepper proponował żonie Piotra Podgórskiego (sejmowego eksperta Samoobrony) współżycie w zamian za pomoc w karierze partyjnej.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl