Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kobieta na prezydenta               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 09-10-2007 ]
"Pomysł na wprowadzenie opłat za drogi i to jeszcze opłaty uzależnionej od przejechanych kilometrów to skandal. Rząd oszalał" - takie słowa prezesa PSL  - Waldemara Pawlaka można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej partii oraz blogu polityka.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-10-2007 ]
Od rana trwają wrześnieńskie prawybory. Ich wyniki znane będą o 18. Według dotychczasowych informacji frekwencja jak dotychczas jest niska, choć władze miejskie oceniają, że zwiększy się ona około południa i znacznie przekroczy 10%.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 05-10-2007 ]
Firma SMG/KRC przeprowadziła nietypowy sondaż wyborczy - pod uwagę brano tylko głosy internautów. 39 procent z nich, korzystając właśnie z internetu, zagłosowałoby na PO, a 21 procent - na PiS.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-10-2007 ]
Łukasz Foltyn, "jedynka" na warszawskiej liście PSL, stwierdził, że dobrym pomysłem byłaby zmiana systemu płacenia składki ZUS przez przedsiębiorców, tak, aby była to składka proporcjonalna do dochodów, a nie - jak to jest obecnie - składka ryczałtowana.
czytaj więcej »
  PSL ekologicznie
Magda Dunin-Markiewicz [ 02-10-2007 ]
PSL uważa, że ekologia nie tylko wpływa na ochronę środowiska, ale także przyczynia się do poprawy jakości życia. Partia za jeden z podstawowych postulatów uznała naprawę i budowę zbiorników retencyjnych.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 02-10-2007 ]
Waldemar Pawlak, prezes PSL, po raz czwarty został wybrany na stanowisko prezesa Zarządu Głównego Ochotniczych Straży Pożarnych.
czytaj więcej »
  W "komputerowych czasach" potrzebny "komputerowy" premier?
[ 01-10-2007 ]
W wywiadzie dla RMF FM Lecha Wałęsa ujawnił, kto jego zdaniem powinien zostać nowym szefem rządu. Jego kandydatem na stanowisko premiera byłby Waldemar Pawlak.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 27-09-2007 ]
- PSL nie będzie brać udziału w wojnie na spoty reklamowe - powiedział w "Sygnałach Dnia" wicemarszałek Jarosław Kalinowski. Partia nie uczestniczyła w targach o znane nazwiska na listach wyborczych, a jej strategia wyborcza ma być stonowana i spokojna - podkreślił Kalinowski.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-09-2007 ]
Największe, aż 28 procentowe poparcie wśród rolników i mieszkańców obszarów wiejskich uzyska w wyborach PSL - wynika z sondy internetowego serwisu dla rolników - Pierwszego Portalu Rolnego.
czytaj więcej »
  
[ 18-09-2007 ]
Szef PSL Waldemar Pawlak zaapelował do wszystkich partii, aby obecna kampania wyborcza była użyteczna i merytoryczna  oraz  "aby było mniej agresji, a więcej pogody ducha".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl