Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kobieta na prezydenta               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-07-2008 ]
Jak donosi "Newsweek", w ministerstwie gospodarki trwa rewolucja. Praca, którą do tej pory wykonywał jeden urzędnik, będzie rozłożona na 5 nowych osób. Tygodnik znalazł powiązania partyjne zatrudnianych osób.
czytaj więcej »
  
[ 19-05-2008 ]
Donald Tusk stanowczo zaprzeczył, jakoby wkrótce miało dojść do rekonstrukcji rządu. Premier podkreślił również, że współpraca z PSL układa się wzorowo, a wszystkie decyzje będzie podejmował wraz z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 01-12-2007 ]

Wicepremier Waldemar Pawlak (PSL) w wywiadzie dla rosyskiego dziennika "Kommiersant" opowiedział się za daniem pełnej możliwości rosyjskim firmą udziału w prywatyzacji polskiego sektora energetycznego. Ta wypowiedzi spotkała się ze zdziwieniem nawet w koalicyjnej Platformie Obywatelskiej.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 22-11-2007 ]
PO i PSL nie chcą "powielać błędów poprzednich koalicji", które - zdaniem wicepremiera i prezesa PSL - Waldemara Pawlaka - "podpisywały wielkie katalogi spraw, a potem borykały się z trudnościami z wprowadzeniem tych rozwiązań".
czytaj więcej »
  Rekordowe POparcie
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
Mimo trudnych negocjacji z PSL i ostrej krytyki  wobec części kandydatów na ministrów, Platforma Obywatelska sukcesywnie zyskuje poparcie społeczne.
czytaj więcej »
  PSL dyktuje warunki?
[ 12-11-2007 ]
Donald Tusk i Waldemar Pawlak chwalą się, że deklaracja koalicyjna zostanie podpisana w najbliższy czwartek. Donald Tusk niechętnie wspomina o tym, że ceną tej koalicji jest rezygnacja ze sztandarowych obietnic wyborczych PO. W deklaracji nie znalazły się  żadne  konkretne plany nowego rządu. Powtarzają się za to slogany wyborcze obu partii.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, Platforma Obywatelska osiągnęłaby rekordowy, bo aż 54-procentowy wynik poparcia. Na powyborczym zyskiwaniu elektoratu przez PO traci PiS i LiD.
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza - Polska 2007
[ 05-11-2007 ]

Wybory do Sejmu i Senatu odbyły się już po raz siódmy. Jak przebiegało głosowanie w poszczególnych okręgach wyborczych i powiatach? Jak głosowano w poszczególnych dzielnicach Warszawy, jak na statkach, a jak zagranicą? e-Polityka.pl jako jedyna publikuje naprawdę pełne wyniki wyborów parlamentarnych. Zapraszamy!

czytaj więcej »
  
[ 05-11-2007 ]
"PO i PSL nie zamierzają ukrywać tego, co je różni" - powiedział prezes PSL Waldemar Pawlak. Według lidera partii ludowców, mądry dialog i otwartość mają stać się wartościami nowej koalicji. Nowy rząd ma zająć się "naprawą kraju w duchu pokoju i zrozumienia".
czytaj więcej »
  Donald Tusk ujawnia plany koalicji
Jakub Noch [ 31-10-2007 ]
Od kilku dni Donald Tusk coraz szerzej ujawnia proces tworzenia się przyszłej koalicji i jej najważniejsze plany.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl