Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Powtórka z rewolucji?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Kijak [ 11-04-2010 ]
W najbliższych miesiącach Iran rozpocznie "produkcję na masową skalę wirówek drugiej generacji" - powiedział szef irańskiej Organizacji Energii Atomowej Ali Akbar Salehi.
czytaj więcej »
  
Marcin Kijak [ 28-03-2010 ]
Amr Musa, sekretarz generalny Ligi Arabskiej, wysunął propozycję nawiązania współpracy z Iranem i Turcją. Spotkanie członków Ligi odbywa się aktualnie w Libii. Odrzucono na nim także możliwość współpracy z Izraelem, dopóki nie wstrzyma on kolonizacji Wschodniej Jerozolimy.
czytaj więcej »
  
Marcin Kijak [ 07-03-2010 ]
11 września to fikcja, która została spreparowana, by umożliwić Stanom Zjednoczonym atak na Afganistan i Irak - powiedział prezydent Iranu, Mahmud Ahmadineżad. Swoją opinię wygłosił podczas przemówienia do pracowników ministerstwa bezpieczeństwa wewnętrznego i służb specjalnych.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 06-03-2010 ]
Czterech Irańczyków zginęło, a ponad 50 osób zostało rannych na skutek zamachu przeprowadzonego w świętym mieście szyitów Nadżafie w środkowym Iraku. Do zamachu doszło o godz. 8.45 czasu miejscowego, a wśród rannych jest 3 irackich policjantów.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 12-01-2010 ]
- Grupa sześciu światowych mocarstw może spotkać się jeszcze w tym tygodniu w celu omówienia irańskiego programu nuklearnego - poinformował amerykański Departament Stanu.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 06-01-2010 ]
Konsul Iranu w Norwegii Reza Heydari ustąpił ze stanowiska. Ma to być jawny sprzeciw wobec wewnętrznej polityki Teheranu.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2009 ]
Irańska opozycja wzięła udział w uroczystościach pogrzebowych ajatollaha Alego Montazeriego. Strony internetowe opozycji irańskiej informują o swoich działaniach. Władze w Teheranie zakazały dostępu mediom zachodnim do uroczystości w Kom.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 27-11-2009 ]
Źródła dyplomatyczne poinformowały, że Rada Gubernatorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) zaakceptowała projekt rezolucji potępiającej Iran za ukrywanie ośrodka nuklearnego.
czytaj więcej »
  Sankcje USA wobec Iranu
Katarzyna Staudt [ 13-11-2009 ]
Jak wynika z wypowiedzi prezydenta Obamy, Stany Zjednoczone przedłużają o kolejny rok sankcje gospodarcze wobec Iranu. „Nasze relacje z Iranem nie powróciły jeszcze do normy” – poinformował prezydent USA.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2009 ]
W południowo-wschodnim Iranie doszło do samobójczego zamachu, którego celem byli najważniejsi przedstawiciele Straży Rewolucji. Zginęło co najmniej 20 osób. Wśród nich znalazło się 5 ważnych generałów tej elitarnej jednostki.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl