Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Błękitna flaga nad Ukrainą               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 29-11-2007 ]
W Kijowie doszło do oficjalnego powołania koalicji rządowej pomiędzy Blokiem Julii Tymoszenko i Naszej Ukrainy - Ludowej Samoobrony. Zgodnie z nią premierem „pomarańczowej koalicji” będzie Julia Tymoszenko, zaś przewodniczącego parlamentu wskaże proprezydencka partia.
czytaj więcej »
  Nowe ceny wiz: Polska dla bogatych
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
MSZ w przeddzień odejścia rządu chce zatwierdzić rozporządzenie w sprawie nowych stawek za polskie wizy.  Zakłada ono wprowadzenie cen zaporowych dla naszych wschodnich sąsiadów.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 16-10-2007 ]
Na Ukrainie powstanie koalicja prozachodniego ugrupowania Julii Tymoszenko i proprezydenckiej partii Nasza Ukraina - Ludowa Samoobrona. W wyniku ustaleń kandydata na premiera wskaże blok Tymoszenki. Nie wykluczone, że do koalicji wejdzie także Blok Włodymyra Łytwyna.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]

Media zagraniczne najwięcej uwagi poświęciły w ubiegłym miesiącu bardzo ważnym wyborom na Ukrainie, a także interesującemu głosowaniu w Grecji. Nie były to jedyne wybory września, bowiem do urn poszli także mieszkańcy Gwatemali, Jamajki, Madagaskaru, Maroka i Sierra Leone, zaś obywatele San Marino poznali nowych kapitanów-regentów. Prezentujemy także zaległe wyniki wyborów na Kiribati i w Kongu-Brazzaville.

czytaj więcej »
  Reformatorski szczyt WNP w Duszanbe?
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Dziś w Duszanbe rozpoczyna się szczyt WNP. Według założeń ma on służyć „przyspieszeniu procesów integracyjnych i nadaniu im nowej jakości” – poinformował sekretarz wykonawczy organizacji Władimir Ruszajło. Październikowy szczyt wydaje się być próba kolejnego ożywienia, zdającej się być martwą na arenie międzynarodowej organizacji. I choć ma on być manifestacją ścisłej wspólnoty i reform to nie pojawi się na nim wielu polityków z krajów WNP,  w tym przede wszystkim prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Tak wiec wydaje się, że WNP stała się kolejnym gasnącym „klubem prezydentów”.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 02-10-2007 ]
Po podliczeniu 93 proc. głosów w wyborach parlamentarnych na Ukrainie, prorosyjska partia Regionów Wiktora Janukowycza ma trzyprocentową przewagę nad prozachodnim Blokiem Julii Tymoszenko. Wczorajsze wyniki pokazywały zwycięstwo partii Tymoszenko, ale spływające głosy ze wschodu Ukrainy zmieniły obraz
czytaj więcej »
  Tymoszekno wygrywa
[ 01-10-2007 ]
Przeliczono 40,08% głosów, które obywatele Ukrainy oddali w niedzielnych, przedterminowych wyborach parlamentarnych. Blok Julii Tymoszenko zwiększa swoją przewagę nad pozostałymi ugrupowaniami.
czytaj więcej »
  Wybory parlamentarne na Ukrainie
Natalia Basek [ 30-09-2007 ]
wybory parlamentarne na Ukrainie trwają. Duże szanse na zwycięstwo ma prorosyjska partia Janukowycza, lecz popierani przez prezydenta Juszczenkę „pomarańczowi” wierzą, że to oni utworzą parlamentarną większość.
czytaj więcej »
  Bitwa na Ukrainie
[ 27-09-2007 ]
Tym razem nie chodzi o zamieszki lub protesty, ale o fotel premiera. Już w niedziele na Ukrainie wybory do parlamentu, dlatego bitwa o kształt przyszłej koalicji rozgorzała na dobre.
czytaj więcej »
  Szczyt UE - Ukraina
[ 14-09-2007 ]
Rozpoczynający się dziś szczyt nie będzie miał pozytywnego przebiegu dla Ukrainy, która zamiast myśleć o reformach, zajmuje się ciągłymi kłótniami i przepychankami.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl