Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Telewizja prezesów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-09-2009 ]
Pierwsze obrady rady nadzorczej TVP odbyły się pomimo utrudnień organizacyjnych. Podczas ich trwania wybrano prezydium, ale nie odwołano p.o. prezesa Piotra Farfała.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2009 ]
Dziś miało się odbyć posiedzenie Rady Nadzorczej TVP, na której ta miała odwołać p.o. prezesa telewizji Piotra Farfala. W rezultacie członkowie rady nie zostali wpuszczeni do siedziby. Ale nie zamierzają dziś składać broni.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2009 ]
Wojciech Małek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie, poinformował o wpłynięciu do KRS z ministerstwa skarbu wniosku o unieważnienie uchwały powołującej ośmiu członków rady nadzorczej Telewizji Polskiej. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia pisma ani ewentualne odwołanie Farfała, ani żadna inna decyzja rady nie zostaną uznane.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
...w Telewizji Polskiej, wiedząc że nie ma szans samodzielnie odrzucić prezydenckie weto do ustawy medialnej ani namówić do tego SLD.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2009 ]
Polsko – niemiecka deklaracja o niestosowaniu przemocy z 1934 r. nie różniła się od paktu Mołotow-Ribbentrop – uważa ambasador Oleg Chlestow, profesor prawa międzynarodowego w Akademii Dyplomatycznej przy MSZ Rosji. Ambasador przedstawił swoje tezy na łamach „Niezawisimaja Gazieta”.
czytaj więcej »
  Czas na strajki w TVP
[ 19-08-2009 ]
Pracownicy TVP zagrozili dwugodzinnym strajkiem ostrzegawczym.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 02-08-2009 ]
Minister skarbu Aleksander Grad zapowiedział, że nie zamierza blokować zmiany prezesa TVP Piotra Farfała i w ciągu dwóch tygodni zgłosi swoich przedstawicieli do rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia, które w czwartek wybrała KRRiT.
czytaj więcej »
  Polska radzi sobie z kryzysem
Magdalena Janczura [ 21-07-2009 ]
Dzięki mocnemu popytowi na rynku wewnętrznym Polska względnie dobrze przechodzi przez kryzys i może zwiększyć swoje gospodarcze znaczenie dla Europy - pisze niemiecki dziennik "Financial Times Deutschland".
czytaj więcej »
  Kurator w TVP?
Andrzej Piasecki [ 08-07-2009 ]
Minister Skarbu Aleksander Grad złożył wniosek do sądu o ustanowienie kuratora dla TVP. Kurator miałby pełnić obowiązki rady nadzorczej.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2009 ]
Telewizja Polska zawiesiła emisję programu "Forum". Ostatnio zakazała publikowania w nim wyników sondaży, a gdy tylko pojawiły się informacje, że w najnowszym wydaniu te jednak mają być prezentowane, program zawieszono.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl