Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Telewizja prezesów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Polscy komandosi docenieni przez NATO!
[ 07-12-2009 ]
Polskie misje prowadzone w ramach ONZ oraz NATO, okazują się sukcesem dla naszych kontyngentów. Nasi komandosi okazują się jednymi z najlepszych. To właśnie dzięki siłom specjalnym Polska może stać się jednym z najważniejszych członków NATO.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 18-11-2009 ]
Według Transparency International Polska odnosi sukcesy w walce z korupcją. W rankingu 180 przebadanych pod tym kątem państw, nasz kraj zajął 49. lokatę. W porównaniu z rokiem ubiegłym to awans o 9 miejsc.
czytaj więcej »
  
[ 18-11-2009 ]
Kwiatkowski wytoczył proces Skarbowi Państwa reprezentowanemu przez Sejm. Powodem było rzekome naruszenie dóbr osobistych byłego szefa TVP w raporcie przygotowanym przez Zbigniewa Ziobrę, a przyjętym przez Sejm w 2004 r. jako wynik prac komisji śledzczej badającej tzw. aferę Rywina.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2009 ]
Przyjęcie euro w Polsce może nastąpić w 2014 lub 2015 roku, zaś kurs wymiany wynieść może około 4 złotych, zaznacza wiceprezes NBP Witold Koziński. Do mechanizmu ERM2 wejdziemy za ponad dwa lata, zapewniał wiceprezes.
czytaj więcej »
  Tomasz Szatkowski tymczasowym szefem TVP
Maciej Sikorski [ 04-11-2009 ]
Bogusław Szwedo, który kierował TVP od połowy września zrzekł się stanowiska i wrócił do rady nadzorczej. Na stanowisko p.o. prezesa wybrano Tomasza Szatkowskiego.
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2009 ]
Dzisiaj niemiecki minister spraw zagranicznych i wicekanclerz Niemiec przyjeżdża do Warszawy.
czytaj więcej »
  TVP wraca do normy
[ 07-10-2009 ]
Sytuacja w zarządzie TVP ma się w końcu unormować. Dziś nowym szefem telewizyjnej Jedynki zostanie Wojciech Hoflik, zwolniony w styczniu br. przez Piotra Farfała ze stanowiska jej wiceprezesa.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2009 ]
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że TVP "jest okupowana przez grupę, która znajduje się tam zupełnie nielegalnie" i dodał, że jego zdaniem to PO chce, by telewizja publiczna pozostawała pod wpływem rządu.
czytaj więcej »
  
Maja Bielakowicz [ 22-09-2009 ]
Donald Tusk w specjalnym, 20-minutowym wywiadzie dla stacji TVN24 ,określił sytuację w TVP jako żenującą. - Poprzetrącam ręce ludziom PO, którzy będą chcieli zdobyć TVP – oświadczył premier, dodając, że ma nadzieję, że sprawa mediów publicznych zostanie "zamknięta raz na zawsze".
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
Zapowiadane od jakiegoś czasu odwołanie p.o. szefa TVP Piotra Farfała może nastąpić na kolejnym posiedzeniu rady nadzorczej, które odbędzie się 24 września. Jeżeli Farfał zostanie odwołany, rada stanie przed koniecznością wyłonienia nowego prezesa.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl