Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Tymoszenko straszy protestami               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 05-03-2008 ]
Między ukraińskimi przywódcami kolejny raz dochodzi do konfliktu w sprawie strategi energetycznej. W dni wczorajszym prezydent Wiktor Juszczenko wystosował do premier Julii Tymoszenko telegram, w którym krytykuje jej postawę wobec realizacji ukraińsko-rosyjskich umów na dostawę gazu.
czytaj więcej »
  II Forum Ekonomiczne Europa – Ukraina
BIURO PRASOWE FORUM EKONOMICZNEGO - www.forum-ekonomiczne.pl [ 04-03-2008 ]
Mam nadzieję, że ukraińskie aspiracje stowarzyszenia z UE zostaną poparte przez państwa członkowskie UE – oświadczył na II Forum Ekonomicznym Europa-Ukraina Prezydent Wiktor Juszczenko. Forum w Kijowie, którego ukraiński prezydent był patronem, jest częścią agendy Forum Ekonomicznego w Krynicy, zwanym Davos Wschodu.
czytaj więcej »
  II Forum Ekonomiczne Europa – Ukraina - 28.02.2008
BIURO PRASOWE FORUM EKONOMICZNEGO - www.forum-ekonomiczne.pl [ 29-02-2008 ]
Dzisiaj rozpoczęło się w Kijowie II Forum Ekonomiczne Europa-Ukraina. Prezydent Ukrainy, Wiktor Juszczenko, który patronuje temu wydarzeniu, wyraził w trakcie inauguracyjnego wystąpienia nadzieję, że przed wrześniowym Szczytem Ukraina-UE, odpowiednie aspiracje ukraińskie zostaną konkretnie sformułowane. Forum w Kijowie jest częścią agendy Forum Ekonomicznego w Krynicy, zwanym Davos Wschodu.
czytaj więcej »
  Tusk do Kijowa nie pojedzie
[ 22-02-2008 ]
Pomimo zapowiedzi polskiego MSZ, nie ustalono jeszcze daty wizyty premiera Tuska u naszego strategicznego sąsiada. Premier Juszczenko zaprosił Tuska na przyszły tydzień.
czytaj więcej »
  
[ 07-12-2007 ]
Dziś drugi dzień wizyty polskiego prezydenta na Ukrainie. Lech Kaczyński wraz z prezydentem Ukrainy Wiktorem Juszczenką odwiedzą morski terminal naftowy i początek ropociągu Odessa-Brody.
czytaj więcej »
  Nowe ceny wiz: Polska dla bogatych
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
MSZ w przeddzień odejścia rządu chce zatwierdzić rozporządzenie w sprawie nowych stawek za polskie wizy.  Zakłada ono wprowadzenie cen zaporowych dla naszych wschodnich sąsiadów.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 16-10-2007 ]
Na Ukrainie powstanie koalicja prozachodniego ugrupowania Julii Tymoszenko i proprezydenckiej partii Nasza Ukraina - Ludowa Samoobrona. W wyniku ustaleń kandydata na premiera wskaże blok Tymoszenki. Nie wykluczone, że do koalicji wejdzie także Blok Włodymyra Łytwyna.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2007 ]

Media zagraniczne najwięcej uwagi poświęciły w ubiegłym miesiącu bardzo ważnym wyborom na Ukrainie, a także interesującemu głosowaniu w Grecji. Nie były to jedyne wybory września, bowiem do urn poszli także mieszkańcy Gwatemali, Jamajki, Madagaskaru, Maroka i Sierra Leone, zaś obywatele San Marino poznali nowych kapitanów-regentów. Prezentujemy także zaległe wyniki wyborów na Kiribati i w Kongu-Brazzaville.

czytaj więcej »
  
[ 06-10-2007 ]
34,37 proc. dla prorosyjskiej Partii Regionów, 30,71 proc. dla prozachodni Blok Julii Tymoszenki, 14,15 proc. dla prezydenckiej Naszej Ukrainy-Ludowej Samoobrony - to wyniki wyborów parlamentarnych na Ukrainie, oficjalnie ogłoszone wczoraj.
czytaj więcej »
  Reformatorski szczyt WNP w Duszanbe?
Jakub Noch [ 05-10-2007 ]
Dziś w Duszanbe rozpoczyna się szczyt WNP. Według założeń ma on służyć „przyspieszeniu procesów integracyjnych i nadaniu im nowej jakości” – poinformował sekretarz wykonawczy organizacji Władimir Ruszajło. Październikowy szczyt wydaje się być próba kolejnego ożywienia, zdającej się być martwą na arenie międzynarodowej organizacji. I choć ma on być manifestacją ścisłej wspólnoty i reform to nie pojawi się na nim wielu polityków z krajów WNP,  w tym przede wszystkim prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Tak wiec wydaje się, że WNP stała się kolejnym gasnącym „klubem prezydentów”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl