Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kopacz o \"cudownym ozdrowieniu\" RPO               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-06-2008 ]
Prawo i Sprawiedliwość żąda, aby w dniach od 9 do 11 lipca, w czasie następnego posiedzenia Sejmu, odbyła się debata na temat sytuacji w służbie zdrowia. Od przebiegu tej debaty PiS uzależnia złożenie wniosku o wotum nieufności dla minister zdrowia Ewy Kopacz.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-06-2008 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich zdecydował o wycofaniu skargi ws. ustawy lustracyjnej, którą przed rokiem skierował do Trybunału Konstytucyjnego, aby ten rozstrzygnął, czy oficerowie i agenci SB mogą mieć dostęp do stworzonych przez siebie dokumentów z czasów pełnienia funkcji w aparacie bezpieczeństwa PRL, czego zabrania im obecne prawo.
czytaj więcej »
  
[ 10-06-2008 ]
Posłanka PiS Jolanta Szczypińska ujawniła, że jej partia jeszcze przed sejmowymi wakacjami chce złożyć wniosek o odwołanie minister zdrowia Ewy Kopacz.
czytaj więcej »
  
[ 30-05-2008 ]
Premier Donald Tusk ma dziś spotkać się z minister zdrowia Ewą Kopacz oraz ministrem finansów Jackiem Rostowskim w celu omówienia planu oddłużania szpitali. Minister zdrowia zapowiedziała, że plan ten będzie gotowy w przyszłym tygodniu.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2008 ]
Jak donosi "Dziennik", projekty ustaw minister Kopacz są odrzucane jeden po drugim. Taki los spotkał m.in. ustawy o prywatyzacji szpitali i dodatkowych ubezpieczeniach. Wczoraj zawieszono prace nad źle przygotowaną ustawą o prawach pacjenta. A na minister zdrowia wściekli są nawet politycy PO.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
Ewa Kopacz udała się dzisiaj do Radomia, aby rozmawiać z lekarzami tamtejszego szpitala. Problem jest dość poważny i od dłuższego czasu nikt nie potrafi znaleźć wyjścia z tej patowej sytuacji.
czytaj więcej »
  
[ 10-03-2008 ]
Janusz Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich, powiedział dziś, że obywatele mają prawo wiedzieć, jaki jest stan zdrowia głowy ich państwa. Dodał jednak, że należy odróżnić to od "gry", jaką prowadzi Janusz Palikot.
czytaj więcej »
  
[ 31-01-2008 ]
Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Janusz Śniadek w radiowej audycji Sygnały Dnia stwierdził, iż to obecna minister zdrowia Ewa Kopacz wezwała w styczniu struktury związkowe do fali protestów.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 12-01-2008 ]
"Powiedziano mi, że jestem tą babą, która powinna zrobić porządek w służbie zdrowia" - zaznaczyła Ewa Kopacz na IX Nadzwyczajnym Zjeździe Lekarzy i dodała, że ten porządek zrobi.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Pomimo twardej krytyki wszystkich ugrupowań opozycyjnych, strajku części lekarzy i pielęgniarek, a nawet sporu z Episkopatem o refundację in vitro, minister zdrowia Ewa Kopacz cieszy się zaufaniem ponad połowy obywateli.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl