Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kopacz o \"cudownym ozdrowieniu\" RPO               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  RPO sprawdzi statut PiS?
[ 24-06-2009 ]
Byli działacze PiS w piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego donoszą, że w partii praktykowane jest naruszanie zasad konstytucji, bezprawne zawieszanie i wykluczanie ze struktur ugrupowania osób, które naraziły się władzom PiS.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2009 ]
Według Światowej Agencji Zdrowia (WHO), na nową grypę A/H1N1 zachorowało na całym świecie w sumie 8451 osób w 36 krajach. W wyniku infekcji wirusowej śmierć poniosły 73 osoby.
czytaj więcej »
  Nowy wirus grypy atakuje w Meksyku
[ 25-04-2009 ]
Do 68 osób wzrosła ilość ofiar, które zmarły w Meksyku na nieznany rodzaj grypy. Władze Stanów Zjednoczonych poinformowały, że tym samym wirusem zostało zarażonych siedmiu obywateli USA.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2009 ]
Jak donosi dziennik „Polska”, posadę ministerialną w Polsce za miejsce w Parlamencie Europejskim gotowi są oddać: Bogdan Klich, Jolanta Fedak, Maciej Nowicki, Barbara Kudrycka i Ewa Kopacz. Premier jednak na razie zgadza się tylko na szefową resortu zdrowia.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 07-02-2009 ]
Premier Donald Tusk zamierza posłać dwóch ministrów na dłuższe urlopy podczas kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Urlopy miałyby trwać od połowy kwietnia, gdy partie rozpoczną rejestrowanie kandydatów, do czerwca, kiedy to odbędą się wybory.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 12-12-2008 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich zamierza zaskarżyć w Trybunale Konstytucyjnym decyzję o wprowadzeniu stanu wojennego.  Zdaniem Kochanowskiego, orzeczenie Trybunału o jego niezgodności z Konstytucją miałoby ogromne znaczenie w toczącym się właśnie procesie twórców stanu wojennego.
czytaj więcej »
  Kopacz nie zrezygnuje z reformy zdrowia
Kinga Marciniak [ 05-12-2008 ]
Ewa kopacz zaprzeczyła doniesieniom jakoby miała zrezygnować ze stanowiska ministra zdrowia. Wcześniej informacji przekazywanych przez polityków PO, między innymi Zbigniewa Chlebowskiego, nie komentowała.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 05-12-2008 ]
Ewa Kopacz zamierza zrezygnować ze stanowiska ministra zdrowia. Wiadomość tę potwierdza szef Klubu Parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski. Jeśli do tego dojdzie, będzie to pierwsza zmiana w rządzie Donalda Tuska.
czytaj więcej »
  
[ 26-11-2008 ]
Przeraża mnie, że aktywność legislacyjna prezydenta ogranicza się tylko do wetowania. Miał trzy lata, żeby ratować służbę zdrowia i nic nie zrobił - w taki sposób minister zdrowia Ewa Kopacz skomentowała w TVN24 spodziewane weto prezydenta Lecha Kaczyńskiego dla pakietu ustaw zdrowotnych. Minister zapowiedziała także, że jest na taką ewentualność przygotowana i ma w zanadrzu plan awaryjny.
czytaj więcej »
  
[ 24-11-2008 ]
Nieco ponad 200 nowych leków trafiło na listę leków refundowanych, z których będą mogli skorzystać pacjenci – poinformowała minister zdrowia Ewa Kopacz. Co więcej, większość leków na choroby przewlekłe będzie kosztowała 3,20 zł.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl