Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kopacz o \"cudownym ozdrowieniu\" RPO               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Mornar [ 12-11-2009 ]
Wirusy to skomplikowane organiczne cząsteczki nie posiadające struktury komórkowej zbudowane z kwasów nukleinowych i białek. Mimo wciąż nieznanych mechanizmów zakażeń wirusowych na poziomie organizmu, można wyróżnić dwa główne rodzaje zakażeń, oparte na miejscu występowania wirusa: zakażenie miejscowe i zakażenie uogólnione. Zakażenie uogólnione dotyczy zwłaszcza chorób gorączkowych, natomiast w przypadku zakażeń miejscowych wirusy występują w określonym narządzie lub tkance i nie rozprzestrzeniają się na cały organizm. Przykładem tu może być grypa.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2009 ]
Prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko stwierdził stanowczo, że nie ma powodu do ogłoszenia stanu wyjątkowego w związku z epidemią grypy.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 06-11-2009 ]
Premier popiera decyzję Ewy Kopacz o niewykupieniu szczepionek na świńską grypę. Zdaniem Tuska mamy obecnie do czynienia z wielkim lobbingiem firm farmaceutycznych. Premier dodał, że zapasy Tamilu wystarczą dla 2 mln Polaków.
czytaj więcej »
  
[ 02-11-2009 ]
Na Podkarpaciu zgłoszono już sześć osób z podejrzeniem zarażenia grypą A/H1N1. Chorzy znajdują się w szpitalu. Zainfekowane osoby albo wróciły z Ukrainy albo miały bezpośredni kontakt z Ukraińcami. Jeden z chorych pracował na przejściu granicznym w Korczowej.
czytaj więcej »
  Grypa atakuje na Ukrainie
Ewelina Murzicz [ 30-10-2009 ]
Minister zdrowia Ukrainy Wasyl Knieziewicz podał, że w kraju panuje epidemia grypy A/H1/N1.
czytaj więcej »
  
[ 06-10-2009 ]
Okręgowe Izby Aptekarskie są zaskoczone planowanym rozporządzeniem minister zdrowia mówiącego, ze farmaceuta może nie wydać leków ze zniżką, jeżeli recepta będzie wypisana z błędami albo nieczytelnie.
czytaj więcej »
  Kopacz rozpoczyna indywidualne spotkania z dyrektorami wszystkich szpitali
[ 28-09-2009 ]
Minister zdrowia Ewa Kopacz rozpoczyna serię spotkań z dyrektorami szpitali. Chce porozmawiać osobiście z każdym z ponad 700 szefów tych placówek w Polsce – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”.
czytaj więcej »
  
Anna Kapcia [ 13-08-2009 ]
Minister zdrowia Ewa kopacz uważa, że strajk pielęgniarek radomskiego szpitala nie należy do problemów Ministerstwa Zdrowia, a samorządu i dyrektora szpitala.
czytaj więcej »
  
[ 23-07-2009 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich dr Janusz Kochanowski ostro skrytykował władze za nieudolne egzekwowanie opłacania abonamentu RTV. „To przerażające, że przez 20 lat państwo nie było w stanie rozwiązać tak podstawowego problemu, jakim jest egzekwowanie opłat abonamentowych” – tymi słowami skomentował sytuację podczas tzw. okrągłego stołu medialnego.
czytaj więcej »
  NIK stawia zarzuty Ewie Kopacz
[ 13-07-2009 ]
- Kontynuowałam realizację programu po poprzednikach, czyli kierownictwie PiS – próbuje tłumaczyć się minister zdrowia, dodając: realna pomoc dla szpitali jest ważniejsza niż biurokratyczne przepisy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl