Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Kraj / Przekuwanie sukcesów sportowych w polityczne               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Izabella Antkiewicz [ 13-08-2010 ]
Nadal nie ma zmian w umowie koncesyjnej. Ministerstwo Infrastruktury miało rozpocząć negocjacje ze Stalexportem, lecz ciągle nie widać efektów.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 29-05-2010 ]
Mirosław Drzewiecki powrócił. Dla niego Platforma odwołała z komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki innego posła PO. "Jego powrót do czynnej polityki opóźniły tragiczne wydarzenia w Smoleńsku" – poinformowała Platforma.
czytaj więcej »
  Siatkarze u premiera
[ 15-09-2009 ]
Dziś polscy siatkarze zjedli wspólne śniadanie z premierem, a ten następnie wręczył im odznaczenia w imieniu swoim i prezydenta. - Pokazaliście, że można wygrywać z taką niesłychaną pewnością siebie. Byłem przekonany, że wygracie. W imieniu milionów mówię: wielkie dzięki! - mówił Tusk.
czytaj więcej »
  
[ 14-09-2009 ]
Eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki zwołał dziś konferencję, na której skrytykował szefa gabinetu Tuska Sławomira Nowaka za jego wpis na Twitterze, w którym ten stwierdził, że "wystarczyło uporządkować PZPS i już jedzie. Może kiedyś PZPN...".
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2008 ]
Wczoraj Leo Beeenhakker przeprosił Niemców za fotomontaż zdjęcia i tekst "Super Expressu". Dziś niemiecki rząd podziękował polskiemu trenerowi za taką postawę. Ale komentarze w tej sprawie nie milkną.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 03-05-2008 ]
Donald Tusk spotkał się z Bogdanem Klichem - Ministrem Obrony Narodowej, a po południu będzie rozmawiał z Radosławem Sikorskim. Premier spotka się również z ministrami pozostałych resortów.
czytaj więcej »
  
Piotr Gniewkowski [ 10-04-2008 ]
Jeśli reformy proponowane przez resort sprawiedliwości wejdą w życie, trudniej będzie wsadzić do aresztu m.in. aferzystów i sprawców napadów – informują prokuratorzy.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 24-11-2007 ]
Bolesław Piecha (PiS), były wiceminister zdrowia, któremu media zarzucają nieprawidłowości przy tworzeniu listy leków refundowanych, złoży doniesienie do prokuratury i CBA o rzekomych manipulacjach medialnych w tej sprawie.
czytaj więcej »
  Wielki come back do magistratu?
Magda Dunin-Markiewicz [ 05-11-2007 ]
Ponad osiemdziesiąt ze stu osób, które dwa lata temu odeszły z magistratu do ministerstw i kancelarii premiera, teraz może wrócić na wcześniej zajmowane stanowiska.
czytaj więcej »
  Dochodzenie ws. akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa
[ 02-11-2007 ]
Ruszyło dochodzenie, w którym prokuratorzy sprawdzają, czy CBA nie złamało prawa, podrabiając dokumenty wykorzystywane do prowokacji w Ministerstwie Rolnictwa - pisze "Rzeczpospolita".
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl