Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Nowicki odejdzie z rządu?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 13-06-2006 ]
Jak wynika z sondażu CBOS poparcie dla rządu ciągle maleje. Autorzy raportu podkreślają, że akceptacja gabinetu Marcinkiewicza zaczęła gwałtownie spadać po zawarciu koalicji z Samoobroną i LPR.
czytaj więcej »
  Koalicja bez PSL
AZ [ 27-04-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe nie wejdzie do koalicji rządowej.  Informację taką podał prezes partii Waldemar Pawlak. Przeciwko wejściu do rządu opowiedziała się zdecydowana większość parlamentarzystów stronnictwa.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]
Szef klubu PiS Przemysław Gosiewski ocenił , że jeszcze tego dnia możliwe jest osiągnięcie porozumienia w sprawie koalicji, do której - wszystko na to wskazuje - weszłyby trzy partie: PiS, Samoobrona i PSL. Również minister w Kancelarii Premiera Adam Lipiński uważa, że w środę dojdzie do przełomu w rozmowach i zostanie zawarte ogólne porozumienie.
 
czytaj więcej »
  
AZ [ 21-04-2006 ]
Szef ludowców Waldemar Pawlak nie jest pewny wejścia swojej partii do koalicji rządowej. Jak mówi, doniesienia prasowe o chęci Samoobrony i LPR do wykluczenia PSL z koalicji, zniechęcają do współpracy.
czytaj więcej »
  
[ 20-04-2006 ]

Polskie Stronnictwo Ludowe jest gotowe wziąć w nowym rządzie odpowiedzialność za gospodarkę i budownictwo. Poinformował o tym prezes ludowców Waldemar Pawlak.

czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 19-04-2006 ]
Termin spotkania prezesów PiS i PSL nie został jeszcze ustalony. Według Waldemara Pawlaka do rozmowy może dojść w środę lub czwartek.
czytaj więcej »
  Nowa partia
[ 28-03-2006 ]
Trzej eurodeputowani - Zbigniew Kuźmiuk, Janusz Wojciechowski i Zdzisław Podkański, założyli Polskie Stronnictwo Ludowe "Piast". Partia została zarejestrowana przez Sąd Okręgowy w Warszawie.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 27-03-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył, że rząd rozpoczyna wdrażanie reformy sądownictwa gospodarczego. Podczas konferencji prasowej w Warszawie premier podkreślił, że wpłynie to na odbiurokratyzowanie polskiej gospodarki.
czytaj więcej »
  Alternatywna koalicja?
AZ [ 21-03-2006 ]
Życie Warszawy pisze, że politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego nie wykluczają zawiązania ściślejszej współpracy z PO. Jan Bury ze Stronnictwa uważa, że możliwa jest nawet koalicja PO – PSL i części posłów PiS.
czytaj więcej »
  
AZ [ 22-02-2006 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe przechodzi do ataku. W rozpoczynającej się kampanii medialnych chce się przedstawiać jako jedna z najważniejszych sił politycznych w kraju, które nie grozi zdominowanie przez konkurentów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 16 17 18 19 20 21 22  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl