Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Islamscy ekstremiści przyznali się do zamachu na „Newskij Ekspress”               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-10-2009 ]
Według "Rzeczpospolitej", w połowie września doszło do zorganizowanego ataku na serwery polskich instytucji państwowych, który najprawdopodobniej ma swoje źródła w Rosji. Sprawę wyjaśnia teraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
czytaj więcej »
  Zamach w Pakistanie
Ewelina Murzicz [ 09-10-2009 ]
Na północnym zachodzie Pakistanu doszło do krwawego zamachu. Zginęło co najmniej 41 osób, a ponad 100 zostało rannych.
czytaj więcej »
  
Andrzej Gwarda [ 28-09-2009 ]
Po wycofaniu się Stanów Zjednoczonych z pierwotnego projektu tarczy antyrakietowej, przyszedł czas na rewanż. Rewanż ze strony Federacji Rosyjskiej. Media i gazety na całym świecie trąbią o tym, jakoby decyzja podjęta przez Baracka Obamę i naczelne dowództwo armii USA była motywowana negatywnym stanowiskiem Rosji.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2009 ]
Prezydent Dmitrij Miedwiediew ogłosił, że Rosja nie rozmieści rakiet taktycznych Iskander w graniczącym z Polską obwodzie kaliningradzkim.
czytaj więcej »
  
[ 25-09-2009 ]
Polska uchwała ws. 17 września 1939 roku wywołała w Rosji oburzenie. Dziś Komisja Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej w oficjalnym piśmie wyraziła wobec jej treści "głębokie zaniepokojenie".
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 19-09-2009 ]
Nie trzeba było długo czekać na reakcję Moskwy na odstąpienie USA od planów ulokowania w Europie Wschodniej elementów tarczy antyrakietowej. Rosja rezygnuje z rozmieszczenia rakiet Iskander w Obwodzie Kaliningradzkim – informuje Interfax, międzynarodowa agencja prasowa w Rosji.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 08-09-2009 ]
Na międzynarodowym lotnisku w stolicy Afganistanu doszło do potężnej eksplozji. W wyniku samobójczego ataku zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
Po małym ociepleniu politycznych relacji między Polską a Moskwą, nasz MSZ planuje wystąpić do Rosji – jak pisze „Dziennik” – z prośbą zwrócenia przynajmniej niektórych polskich dzieł sztuki zagrabionych po wojnie przez ZSRR.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2009 ]
W wyniku ostrzelania samochodu pakistańskiego ministra ds. religii zginął jego kierowca, a ochroniarz z politykiem zostali ranni.
czytaj więcej »
  Polska wie jak odpowie Rosji
[ 31-08-2009 ]
Na rosyjskie oszczerstwa ws. II wojny światowej Polska odpowie "spokojnie i rzeczowo" przez Instytut Pamięci Narodowej - zadeklarował rzecznik rządu Paweł Graś.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl