Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Prawica RP otwarta na rozmowy z PiS               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-05-2007 ]

Odważny ruch Marka Jurka powołujący do życia nową partię – Prawicę Rzeczypospolitej, może przysporzyć PiS niemałe kłopoty a i koalicjantom napsuć sporo krwi. Nikt na poważnie nie brał pod uwagę takiej możliwości. Tak koalicja, jak opozycja traktowały te spekulacje z przymrużeniem oka aż do momentu, kiedy karty rzucono na stół. Punktem zapalnym okazała się porażka w walce sejmowej o słuszność ochrony życia od poczęcia, związana ze zmianami w obowiązującej konstytucji z 1997 roku, do których w ostatecznym rozrachunku nie doszło.

czytaj więcej »
  
[ 27-04-2007 ]

Jak coś się gubi, to zawsze znienacka, nie w pełni świadomie. Ale już znaleźć coś można albo przypadkiem, albo w trakcie mozolnych poszukiwań. I w dodatku, żeby znaleźć czyjąś zgubę to, jak wynika z definicji słowa „zguba”, ktoś te ową rzecz musi zgubić. Jak go nazwiemy? Zgubiciel? Zgubca? Nieważne. Zgubców i im podobnie brzmiących w naszej polityce jest na pęczki.

czytaj więcej »
  
Tomasz Piechal [ 24-04-2007 ]

Spór o aborcję od lat elektryzował i dzielił polską scenę polityczną. Ścierały się poglądy liberalne i konserwatywne, kościelne i ultralewicowe. Tym razem z tego starcia poturbowane wyszło przede wszystkim PiS. Rozłam, utrata kilku pierwszoplanowych (przynajmniej w mediach) polityków i powstanie nowej prawicowej, przepraszam za sformułowanie, ociupinki (przynajmniej w tym momencie) to dla partii braci Kaczyńskich sygnał ostrzegawczy. Zresztą nie tylko dla nich…

czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 15-04-2007 ]
Wicepremier Roman Giertych powiedział dziś w Krakowie, że "nie wtrąca się w sprawy wewnętrzne PiS". "To nie jest moja sprawa, natomiast jeżeli chodzi o koalicję, jestem zainteresowany tym, aby rząd miał większość, albowiem dalsze zmiany w edukacji,
które proponuję i które przeprowadzam, wymagają takiej większości w Sejmie" - podkreślił.
czytaj więcej »
  POPiS w Warszawie ?
Jakub Kufel [ 15-11-2006 ]
Państwowa Komisja Wyborcza ma dziś ogłosić oficjalne wyniki niedzielnych wyborów do rad gmin, rad powiatów oraz do sejmików województw. Według nieoficjalnych wyników w wyborach do sejmików wojewódzkich PO zdobyło (27,18 proc.), PiS (25,08 proc.), koalicja Lewicy i Demokratów (14,25 proc.).
czytaj więcej »
  Tusk nie wyklucza koalicji z PiS w sejmikach
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk nie wykluczył ewentualnych koalicji z PiS w sejmikach wojewódzkich.
czytaj więcej »
  Wybory w 2007 roku?
[ 02-09-2006 ]
„Działania PiS wskazują, że wybory odbędą się w 2007 roku” - powiedział po obradach Rady Krajowej Samoobrony Andrzej Lepper. „W koalicji nie dzieje się dobrze. Kontrowersyjne wypowiedzi nie są omawiane w gronie koalicyjnym”.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Platforma Obywatelska – 33,43 proc., prawie dziesięć punktów mniej Prawo i Sprawiedliwość, następnie SLD z przekroczonym progiem 15 proc, i PSL – 13,32 proc. – to najnowsze wyniki wyborów podane przez Państwową Komisję Wyborczą po przeliczeniu 66 proc. protokołów.
czytaj więcej »
  Nowi kandydaci na listy wyborcze PiS
Izabella Antkiewicz [ 24-09-2010 ]
Jak ustaliła "Rzeczpospolita" zawieszony prezes TVP Romuald Orzeł, były szef rady nadzorczej TVP Bogusław Szwedo i były szef KRRiT Witold Kołodziejski być może w listopadzie wystartują w wyborach samorządowych w listopadzie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 16-07-2010 ]
Po przegranych wyborach prezydenckich Jarosław Kaczyński domaga się wyjaśnienia przyczyn katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl