Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kolejna szansa dla stoczni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 08-09-2008 ]
Grupa stoczniowców ze Szczecina będzie rozmawiać dziś z ministrem skarbu Aleksandrem Gradem o planach restrukturyzacji stoczni. Chcą oni się również spotkać z premierem Donaldem Tuskiem.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 04-09-2008 ]
Platforma Obywatelska złoży wniosek o postawienie przed Trybunałem Stanu Wojciecha Jasińskiego, byłego ministra skarbu w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, za zaniedbania w procesie ratowania polskich stoczni.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 03-09-2008 ]
PO rozważa postawienie byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu. O takiej możliwości donosi w środę „Dziennik”. Sprawa ma mieć związek z restrukturyzacją polskich stoczni.
czytaj więcej »
  KE: wyrok na polskie stocznie odroczony
Jakub Noch [ 16-07-2008 ]
Komisja Europejska przesunęła termin przedstawienia nowych planów restrukturyzacji stoczni w Gdyni i Szczecinie. Jednocześnie KE zaznaczyła, że dotychczas przedstawione plany zostały odrzucone. Na opracowanie nowych polskie władze mają czas do 12 września.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 15-07-2008 ]
Donald Tusk wynegocjował dodatkowe trzy miesiące na ratowanie sytuacji polskich stoczni.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2008 ]
Komitet Europejski przy Radzie Ministrów przygotował wniosek, w którym ma zwrócić się do Rady Unii Europejskiej, czyli do państw członkowskich, by to ona - a nie unijni komisarze - rozstrzygnęła o losie polskich stoczni.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2008 ]
Premier Donald Tusk potwierdził, iż jeszcze dziś zostaną dostarczone Komisji Europejskie propozycje dotyczące restrukturyzacji polskich stoczni.
czytaj więcej »
  
[ 25-06-2008 ]
Jarosław Kaczyński obwinił Platformę Obywatelską i Donalda Tuska za złą sytuację polskich stoczni. Prezes PiS poruszył tę kwestię podczas konferencji zwołanej dzisiaj w Sejmie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
Na ulice Brukseli wyjdzie dziś ponad 300 stoczniowców z trzech największych polskich stoczni - z Gdyni, Gdańska i Szczecina. Będą oni protestować w ramach sprzeciwu wobec polityki Komisji Europejskiej dążącej do ograniczenie produkcji na polskich pochylniach.
czytaj więcej »
  
[ 17-04-2008 ]
Ministerstwo edukacji narodowej zamówiło termosy z dwoma kubkami, zegarki, odtwarzacze mp3 i torby turystyczne. Rachunek opiewający na kwotę 450 tys. zł zapłacony zostanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. A urzędnicy swoje zakupy tłumaczą tak: „To element promocji".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl