Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Kolejna szansa dla stoczni               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  PiS o kompromitacji PO
Magdalena Janczura [ 18-08-2009 ]
Według partii Prawa i Sprawiedliwości sytuacja dotycząca stoczni w Gdyni i w Szczecinie to kompromitacja rządu Tuska. "Sprawa sprzedaży stoczni szczecińskiej i gdyńskiej od początku wyglądała na polityczną hucpę" - tak komentuje rzecznik klubu PiS Mariusz Błaszczak.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 18-08-2009 ]
Katarski inwestor nie zapłacił za stocznie w Gdyni i Szczecinie. Pieniądze miały wpłynąć do 17 sierpnia. Dzisiaj dowiadujemy się o fiasku tej transakcji. Prawdopodobnie 8 tysięcy stoczniowców zostanie bez pracy.
czytaj więcej »
  
[ 17-08-2009 ]
Dziś o północy mija termin przelania pieniędzy, które Katarczycy mają zapłacić za stocznie w Gdyni i Szczecinie. Jeżeli 380 mln zł nie wpłynie do godziny 23:59 na konto, wtedy trzeba będzie uruchomić prawo upadłościowe.
czytaj więcej »
  PiS zaczyna w Szczecinie
[ 02-05-2009 ]
„Więcej dla Polski” – to nowe hasło kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, która została oficjalnie zainaugurowana w Szczecinie.
czytaj więcej »
  
[ 23-03-2009 ]
"Tygodnik Ostrołęcki" na swych łamach pyta „czy poseł i prominentny regionalny działacz partii rządzącej może pełną garścią czerpać z publicznej kasy?” i ujawnia, że żona posła PO wygrała wielomilionowe przetargi na sprzątanie przez jej firmę wagonów PKP.
czytaj więcej »
  
[ 17-12-2008 ]
Dziś pod pomnikiem ofiar Grudnia w Gdyni odbywają się uroczystości związane z 38. rocznicą tego wydarzenia. Bierze w nich udział prezydent Lech Kaczyński.
czytaj więcej »
  Zgoda KE na stoczniowy plan awaryjny
Agnieszka Obrycka [ 06-11-2008 ]
W oficjalnym komunikacie Komisja Europejska sprecyzowała decyzję w sprawie stoczni w Gdyni i Szczecinie, uznając udzieloną im pomoc publiczną za nielegalną. Równocześnie zaakceptowała plan awaryjny dla stoczni, który daje polskiemu rządowi czas do końca maja 2009 na przeprowadzenie zmian, które mają uchronić stocznie przed upadłością.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
W Brukseli podjęto decyzję w sprawie polskich stoczni. Ich majątek będzie podzielony i publicznie zlicytowany. Na terenach byłych zakładów inwestorzy będą mogli produkować, co zechcą. Prawdopodobnie będzie oznaczało to de facto likwidację zakładów.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 28-10-2008 ]
O godzinie 11.00 miała się rozpocząć demonstracja stoczniowców ze Szczecina oraz Gdyni pod budynkiem Komisji Europejskiej w Brukseli.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2008 ]
Bruksela odmówiła pomocy polskim stoczniom. Minister Grad nie kryje rozczarowania. Zarzuca europejskim urzędnikom brak obiektywizmu oraz podkreśla, iż zabrakło dobrej woli ze strony Unii Europejskiej. W praktyce negatywna odpowiedź UE oznacza upadek zakładów w Gdyni i Szczecinie oraz utratę pracy kilku tysięcy osób.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl