Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Trwają wybory prezydenckie w Rumunii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Anna Dziedzic [ 02-01-2008 ]
Blisko połowa Polaków chce widzieć na fotelu prezydenckim Donalda Tuska. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Dziennika".
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 22-12-2007 ]

Rosyjska Centralna Komisja Wyborcza zarejestrowała do dzisiaj czterech kandydatów na prezydenta Rosji. Wybory odbędą się 2 marca 2008 r. , a termin zgłaszania kandydatów mija w niedzielę 23 grudnia.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 28-10-2007 ]
W Argentynie trwają wybory prezydenckie. Głównymi kandydatami do fotela prezydenckiego są dwie kobiety.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 25-10-2007 ]
Jak informuje portal dziennik.pl od czasu przegranych przez PiS wyborów parlamentarnych nie można ustalić miejsca pobytu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Kancelaria prezydencka nie ujawnia oficjalnego planu zajęć głowy państwa.
czytaj więcej »
  
[ 20-08-2007 ]
Donald Tusk i prezydent Lech Kaczyński zawarli „dżentelmeńską umowę”, zgodnie z którą wybory mają odbyć się 21 października. Wg premiera, Platforma nie może poprzeć powołania komisji śledczej, bo Donald Tusk złamie obietnicę daną prezydentowi.
czytaj więcej »
  Kronika wyborcza: maj 2007
[ 10-06-2007 ]

Maj to tradycyjnie miesiąc gęsto zapełniony wyborami. Na półkuli północnej skończyła się już zima, a nie zaczęły jeszcze wakacje, a zarazem wybory parlamentarne na wiosnę umożliwiają optymalną ilość czasu na przygotowanie budżetu na kolejny rok. Z tego względu o nowe skład parlamentu wzbogaciły się: Algieria, Armenia, Bahamy, Burkina Faso, Irlandia, Islandia, Seszele, Wietnam. Ponadto Bułgarzy wybrali swoich posłów do Parlamentu Europejskiego, zaś obywatele Francji i Timoru Wschodniego – prezydenta. Za Łotyszy wyboru głowy państwa dokonał parlament, Syryjczycy zatwierdzili jego decyzję w tej kwestii, Rumuni odmówili parlamentowi zatwierdzenia impeachmentu prezydenta Traiana Băsescu, zaś tureckim deputowanym wybór prezydenta z uwagi na proceduralne kruczki po prostu się nie udał.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 17-03-2007 ]
W wyborach prezydenckich we Francji 22 kwietnia weźmie udział co najmniej 11 kandydatów. Wczoraj o godzinie 18 upłynął termin składania przez osoby ubiegające się o fotel prezydencki 500 podpisów funkcjonariuszy publicznych – tego wymaga francuska ordynacja wyborcza.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 02-02-2007 ]
W czwartek wieczorem prezydent Lech Kaczyński rozpoczął oficjalną dwudniową wizytę w Rumunii, gdzie m.in. spotka się z prezydentem i premierem tego kraju. Główne tematy rozmów z rumuńskimi politykami to: polityka w regionie, funkcjonowanie w Unii Europejskiej oraz rozwój stosunków dwustronnych.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 26-01-2007 ]
Senator PiS, Andrzej Mazurkiewicz powiedział w dzisiejszych „Sygnałach Dnia”, że jego partia ma już kandydata na stanowisko prezydenta Warszawy.
czytaj więcej »
  Kononowicz na prezydenta?
Jakub Kufel [ 15-11-2006 ]
Joanna Senyszyn, posłanka SLD, pisze na swoim blogu - "Trzeba zaproponować Kononowiczowi kandydowanie na prezydenta RP z list LPR".
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl