Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Trwają wybory prezydenckie w Rumunii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-03-2006 ]
Jan Rokita dał sygnał do ewentualnej szansy na wybory w maju. Powiedział że jeśli Prezydentowi tak na nich zależy to powinien przekonać Kazimierza Marcinkiewicza żeby podał się do dymysji.
czytaj więcej »
  
[ 26-03-2006 ]
Hanna Gronkiewicz-Waltz poinformowała że Platforma Obywatelska przyjęła zaproszenie prezydenta Lecha Kaczynskiego na rozmowy w sprawie samorozwiązania Sejmu i przedterminowych wyborów.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Dobrowolska [ 26-03-2006 ]
Amerykański Departament Stanu określił Włochy jako kraj potencjalnie niebezpieczny ze względu na przedwyborcze rozruchy oraz na możliwość ataków terrorystycznych. Radzi się więc turystom amerykańskim w Italii, by unikali miejsc przeludnionych oraz by śledzili na bieżąco wiadomości dotyczące porządku publicznego.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 25-03-2006 ]
Lech Kaczyński zapowiedział, że ma zamiar spotkać się z liderami PO w sprawie majowego terminu wyborów parlamentarnych. Do rozmowy dojdzie najprawdopodobniej w poniedziałek.
czytaj więcej »
  
BeNo [ 25-03-2006 ]
Prymas Józef Glemp powiedział, że ewentualne przyspieszone wybory parlamentarne w maju, nie będą miały wpływu na termin pielgrzymki papieża Benedykta XVI.
czytaj więcej »
  Wybory na wiosne albo w 2009r.
[ 24-03-2006 ]
W piątek prezes PiS, Jarosław Kaczyńsk, powiedział że są spełnione wszystkie warunki aby samorozwiązanie Sejmu nastąpiło w kwietniu. Jeśli nie to wybory powinny sie odbyć w 2009r., po zakończeniu kadencji obecnego Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 24-03-2006 ]

Rozpoczynają się podchody wokół przedterminowych wyborów. Sprawa wydaje się przesądzona, bo dwóch największych dziś graczy na politycznej scenie wreszcie dojrzało do tej decyzji: PO doszła do siebie po wyborczej porażce, troszkę pobyła w opozycji i powolutku się sposobi do ponownego stanięcia w szranki, tym razem pewnie dużo ostrożniej i mniej pewnie niż poprzednio, ze świadomością, że zwycięstwo bynajmniej nie należy się jej jak psu zupa – ale jednak. Jarosław Kaczyński z kolei też ma dosyć „naszej małej stabilizacji”…

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-03-2006 ]
Słowacki dziennik "Pravda" opublikował w czwartek krótki wywiad z prezydentem Lechem Kaczyńskim, który w środę przebywał na Słowacji z jednodniową wizytą. Polska nie pozwoli, aby Niemcy jej dyktowali, co ma robić- to tytuł pod jakim się ukazał.
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]
"Słowacja jako sąsiad Polski, sojusznik w NATO i UE, należy do naszych najistotniejszych partnerów"- podkreślił Lech Kaczyński. Dodał że, w stosunkach dwustronnych nie mamy żadnych znaczących problemów. Polski prezydent zapewnił, że nasz kraj jest gotowy do współpracy w ramach Grupy Wyszehradzkiej, do której, oprócz Polski i Słowacji, należą także Czechy i Węgry.
czytaj więcej »
  
AZ [ 22-03-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński powiedział wczoraj w programie Linia Specjalna, że nie jest pewny, czy nie popełnił błędu w lutym, gdy mógł skrócić kadencję parlamentu, a nie zrobił tego. Prezydent dodał, iż nie da się rządzić w atmosferze ciągłych awantur.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl