Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zdaniem Cimoszewicza, SLD nie rozumie państwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Krajobraz dna
[ 31-05-2009 ]

Jeśli jakiś młody Polak przyszedłby teraz do swojego ojca i powiedział: „Tato, jestem na tyle młody, że nie pamiętam PZPR, chciałbym żeby każdy posiadał wolność decydowania o sobie, a moi koledzy mogli chodzić do dobrych szkół, nawet jeśli nie są najbogatsi. Dlatego zamierzam głosować na lewicę. Mogę?”, rodzic powinien wykrzyczeć: „Nie!”.

czytaj więcej »
  Poparcie za poparcie?
[ 22-05-2009 ]
Włodzimierz Cimoszewicz dostanie poparcie od rządu Włoch na stanowisko sekretarza generalnego Rady Europy. Co Włosi chcą w zamian?
czytaj więcej »
  
[ 22-05-2009 ]
Jak informuje „Rzeczpospolita”, od najbliższego poniedziałku Lewica będzie szczegółowo liczyła ile dni upłynęło od złożenia przez Donalda Tuska obietnic przedwyborczych z 2007 roku i konfrontowała je – podobnie jak zapowiada to PiS – z rzeczywistością.
czytaj więcej »
  10-lecie SLD bez Borowskiego
Karolina Pietrzok [ 14-05-2009 ]
Na konferencji będącej podsumowaniem dekady działalności SLD zabraknie Marka Borowskiego i Danuty Huebner. Nie zostali zaproszeni.
czytaj więcej »
  
Karolina Pietrzok [ 12-05-2009 ]
Radosław Sikorski bierze udział w posiedzeniu Komitetu Ministrów Rady Europy. Będzie rekomendował Włodzimierza Cimoszewicza jako kandydata na stanowisko sekretarza generalnego.
czytaj więcej »
  
[ 11-05-2009 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej poszerza kampanię wyborczą – planuje wydrukować ulotki w alfabecie Braille’a oraz emitować na Mazowszu spoty wyborcze tłumaczone na język migowy.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 10-05-2009 ]
Silvio Berlusconi oświadczył, że na stanowisko szefa europarlamentu szanse ma Włoch Mario Mauro: "Jesteśmy blisko porozumienia". Polski głos poparcia dla Włocha ma kosztować włoskie poparcie Włodzimierza Cimoszewicza, kandydata na sekretarza Rady Europy, jednak rzecznik rządu Paweł Graś przekonuje, że nie ma takiego porozumienia.
czytaj więcej »
  
Andrzej Piasecki [ 06-05-2009 ]
Kluby SLD i PSL chcą by Sejm oficjalnie potępił dokonany przez Józefa Piłsudskiego zamach majowy. Przeciwko takiemu sądowi nad marszałkiem są kluby PO i PiS.
czytaj więcej »
  Mocna kandydatura Cimoszewicza
Damian Mikszto [ 23-04-2009 ]
Komitet Ministrów Rady Europy zarekomendował dwóch kandydatów na stanowisko przyszłego sekretarza generalnego Rady Europy. Jednym z nich jest były premier Włodzimierz Cimoszewicz. Pod koniec czerwca Zgromadzenie Parlamentarne RE wybierze następcę kończącego urzędowanie Brytyjczyka Terry’ego Davisa.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
Zbigniew Chlebowski, szef klubu PO, uważa, że zarzuty liderów PiS i SLD pod adresem PO to wyraz frustracji tych polityków spowodowanej dobrymi notowaniami Platformy. "Wystąpienie prezesa Kaczyńskiego to dla mnie przejaw jego frustracji związanych z tym, że koalicja PO i PSL działa bardzo skutecznie, racjonalnie, odpowiedzialnie, w trosce o zwykłych obywateli" - ocenił.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl