Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zdaniem Cimoszewicza, SLD nie rozumie państwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Sejm-podatki-debata
[ 25-10-2006 ]
Prawo i Sprawiedliwość przekonuje, że zmiany w przyszłorocznych podatkach są korzystne dla podatników. Opozycja twierdzi, że nie poprawiają one systemu podatkowego. W Sejmie odbyło się drugie czytanie projektów ustaw w tej sprawie - głosowanie w piątek.
czytaj więcej »
  PiS - podatek
[ 24-10-2006 ]
Szefowa Sejmowej Komisji Finansów Publicznych zarzuciła opozycji utrudnianie prac nad ustawami podatkowymi. Zdaniem Aleksandry Natalii - Świat, opozycja nie zgłaszała żadnych projektów i zmian w czasie długich prac w komisji i robi to dopiero teraz, kiedy na najbliższym posiedzeniu Sejmu powinno się odbyć drugie i trzycie czytanie projektu ustaw. Według niej, może do doprowadzić do tego, Sejm nie uchwali ustawy w terminie.
czytaj więcej »
  SLD: podatki
[ 24-10-2006 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej przedstawił propozycje zmian w ustawach podatkowych. Według polityków SLD, zmiany byłyby korzystne dla osób o najniższych dochodach i firm tworzących nowe miejsca pracy.
czytaj więcej »
  
[ 20-10-2006 ]
Sąd Rejonowy w Opolu podjął decyzję o aresztowaniu byłej posłanki SLD Aleksandry Jakubowskiej, podejrzanej o przyjęcia ponad 500 tys. łapówki, na trzy miesiące. Decyzję sąd uzasadnił obawą o mataczenie śledztwa, a także zagrożeniem wysoką karą.
czytaj więcej »
  Trzy zarzuty prokuratury wobec Aleksandry Jakubowskiej
[ 19-10-2006 ]
Prokuratura w Opolu postawiła 3 zarzuty byłej posłance Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Aleksandrze J. Została ona rano zatrzymana w Warszawie w związku z korupcją przy ubezpieczaniu Elektrowni Opole.
czytaj więcej »
  
[ 17-10-2006 ]
Głosowanie Sejmu nad wnioskami PO i SLD o samorozwiązanie izby opóźnia się. Nadal trwa nad nimi debata. Wicepremier Ludwik Dorn powiedział, że ostra krytyka opozycji pod zdresem rządu nie oznacza konieczności rozwiązania parlamentu. Podkreślił, że zarzuty ze strony opozycji w prosty sposób mogą zostać zweryfikowane.
czytaj więcej »
  
[ 17-10-2006 ]

Sejm wznowił obrady po ogłoszonej w czwartek przerwie. Posłowie zajmą się wnioskami PO i SLD o samorozwiązanie izby. Po nominacji Andrzeja Leppera na wicepremiera i ministra rolnictwa wnioski nie mają jednak żadnych szans na przyjęcie.

czytaj więcej »
  SLD straszy media publiczne
[ 11-10-2006 ]

Sojusz Lewicy Demokratycznej twierdzi, że media publiczne w Polsce są upolitycznione. Sojusz chce zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmowej komisji kultury poświęconego temu problemowi.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Poseł Jacek Kurski w biurze poselskim na które dostaje 10 tyś zł z kieszeni podatników, zorganizował urodziny żony. Natomiast posłowie z Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, raczyli się podczas sesji wyjazdowej nalewką Eugeiusza Czykwina z SLD.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 02-10-2006 ]
Sąd Apelacyjny w Lublinie uznał, że Andrzej Jagiełło, były poseł SLD, skazany w sprawie przecieku starchowickiego może opuścić więzienie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl