Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zdaniem Cimoszewicza, SLD nie rozumie państwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-09-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP, Platforma Obywatelska figuruje z wynikiem 54 proc. poparcia, a PiS - 28 proc. Do Sejmu dostałby się jeszcze SLD z 6-procentowym wynikiem.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2008 ]
Projekt Platformy Obywatelskiej dot. odebrania byłym esbekom przywilejów emerytalnych zgodzi się poprzeć PiS. Tymczasem Lewica staje w obronie byłych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa PRL i grozi skierowaniem projektu PO do Trybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  Lewica poprosi premiera o informacje na temat realizacji obietnic
[ 05-09-2008 ]
Klub Lewicy złożył w Sejmie wniosek, by premier Donald Tusk przedstawił przed parlamentem informację na temat realizacji programu rządu, a zwłaszcza obietnic z expose.
czytaj więcej »
  Polska i czeska lewica zjednoczona przeciwko tarczy
Jakub Noch [ 03-09-2008 ]
Polska i czeska lewica jest zjednoczona w sprawie umów dotyczących budowy elementów tarczy antyrakietowej jakie Warszawa i Praga zawarły z rządem USA. We wtorek wieczorem szef czeskiej ČSSD Jirzi Parobek i przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski przedstawili wspólne oświadczenie w tej sprawie.
czytaj więcej »
  Napieralski w Czechach przeciwko tarczy
[ 02-09-2008 ]
Szef SLD Grzegorz Napieralski pojechał do Czech, by spotkać się z liderem tamtejszej Partii Socjalno-Demokratycznej. Mają dziś przyjąć wspólne stanowisko przeciw tarczy antyrakietowej i potępić rządy Polski i Czech.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 27-08-2008 ]
SLD coraz bliżej progu wyborczego, notowania PO i PiS bez zmian – tak przedstawiają się wyniki najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych PBS DGA, który publikuje „Gazeta”.
czytaj więcej »
  Wetowanie samego siebie
Tomasz Sawicki [ 01-08-2008 ]

Głosami SLD ustawa medialna przeszła do historii albo mówiąc kolokwialnie - do kosza. SLD zdobył się na krok wsparcia weta prezydenta, tym samym formacja wywodząca się z komunizmu zagłosowała ramię w ramię z największym przeciwnikiem politycznym prawicowym PiS.

czytaj więcej »
  Sojusz SLD i PiS to bajki
[ 30-07-2008 ]
Jarosław Kaczyński zaprzecza, że SLD miałoby otrzymać profity za niesprzeciwienie się prezydenckiemu wetu do przygotowanej przez PO noweli ustawy medialnej. Posłowie SLD podczas głosowania w sprawie weta wstrzymali się od głosu, co sprawiło, że ustawa została definitywnie odrzucona.
czytaj więcej »
  SLD: edukacja seksualna od szk. podstawowej
[ 28-07-2008 ]
Portal tvp.info dowiedział się, że SLD chce, by dzieci w szkole podstawowej miały zajęcia na temat bezpiecznego seksu. Powstaje projekt ustawy w tej sprawie, która ma zostać złożona w Sejmie we wrześniu.
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2008 ]
Jak donosi "Dziennik", w SLD wrze. I cytuje treść jednego z sms-ów, jakie rzekomo dostają posłowie tej partii z pogróżkami, że dotychczasowi sympatycy nie będą na nich głosować: "K...a! Co wy robicie?". Chodzi o poparcie prezydenckiego weta do ustawy medialnej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl