Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Zdaniem Cimoszewicza, SLD nie rozumie państwa               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-01-2009 ]
We wtorek przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski ma rozmawiać z szefem klubu Wojciechem Olejniczakiem. - Będzie nadal szefem klubu, ale wybijemy mu zęby i stępimy pazury – powiedział „Dziennikowi” jeden z polityków SLD.
czytaj więcej »
  
[ 30-12-2008 ]
PBS DGA przeprowadził dla "Gazety Wyborczej" sondaż prezydencki. Na dzień dzisiejszy w wyborach głowy państwa najwięcej osób oddałoby głos na Donalda Tuska (29 proc.). Na drugie miejsce z czwartego awansował Lech Kaczyński, z wynikiem 15 proc.
czytaj więcej »
  Dobre notowania SLD
Aleksandra Nowak [ 24-12-2008 ]
Najnowszy sondaż PBS GDA wykazał, że lewica ma 11-procentowe poparcie. Jest to jej najlepszy wynik od roku. Przyczyną takiego skoku może być wspólne z PO odrzucenie prezydenckiego weta do "pomostówek".
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 21-12-2008 ]
Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Napieralski chce powołać Instytut Europejski na czele którego stanie były premier Leszek Miller.
czytaj więcej »
  
[ 20-12-2008 ]
Po wczorajszych głosowaniach w Sejmie, posłowie SLD powtarzali, że jeżeli liderzy SLD dojdą do porozumienia, to władzę w partii powinien objąć "ten trzeci" - informuje „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2008 ]
„Rzeczpospolita” dowiedziała się, że przewodniczący klubu SLD Wojciech Olejniczak otrzymał od szefa partii Grzegorza Napieralskiego propozycję startu z pierwszego miejsca na liście SLD do europarlamentu z województwa łódzkiego.
czytaj więcej »
  Lewica wspiera Jaruzelskiego
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
W uchwale Rady Krajowej SLD upamiętniającej rocznicę wydarzeń z grudnia 1981 roku znalazły się następujące słowa: "Wyrażamy solidarność z gen. Jaruzelskim i innymi osobami, którym wytoczono proces o stan wojenny". W dokumencie zapisano też, że wyprowadzenie wojska na ulicę było słuszne.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
W odniesieniu do wczorajszych doniesień, że do koalicji z PO ma dołączyć SLD, prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził w Polskim Radiu, że byłoby to logiczne, gdyż są to partie, którym zależy na trwaniu istniejącego w Polsce systemu.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 27-11-2008 ]
Bronisława Komorowskiego, zapowiedział, że prawdopodobnie głosowanie nad odrzuceniem prezydenckiego weta do ustaw zdrowotnych poczeka w kolejce, dopóki PO nie nakłoni SLD do poparcia zamiarów Platformy.
czytaj więcej »
  
[ 25-11-2008 ]
Jak donosi „Dziennik”, czołowi politycy lewicy, w tym Aleksander Kwaśniewski, Grzegorz Napieralski i Sławomir Wiatr chcą, by zmarły niedawno były premier PRL Mieczysław Rakowski stał się symbolem lewicy. Rozważają założenie fundacji jego imienia, ale pomysł ten nie podoba się wielu działaczom.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl