Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Michał Boni nowym wicepremierem?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin M. Cwener [ 17-05-2007 ]

Przemysław Edgar Gosiewski został wicepremierem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. A zatem bez wątpienia można powiedzieć, że najwierniejszy z wiernych żołnierzy Kaczyńskich awansował. Należy więc pogratulować Gosiewskiemu awansu (choć zapewne złośliwi – czytaj opozycja – wcale gratulować nie zechcą, bo uznają, że nie ma czego; złośliwych pozostawmy dziś jednak na boku…). W końcu być wicepremierem, czyli prawie premierem to już coś!

czytaj więcej »
  Tylko jeden kandydat na wicepremiera
Magdalena Milej [ 06-05-2007 ]
Przemysław Gosiewski jest jedynym kandydatem na wicepremiera. "Wszelkie inne informacje należy uznać za konfabulacje" powiedział dzisiaj w Radiu Zet Marek Kuchciński, szef klubu PiS.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 06-05-2007 ]
W przyszłym tygodniu rozsztrzygnięta zostanie kwestia mianowania nowego wicepremiera – zapowiedział minister Przemysław Gosiewski. Nie chciał jednak komentować prasowych doniesień, jakoby drugim kandydatem do fotela wicepremiera obok niego został minister kultury Kazimierz Ujazdowski. 
czytaj więcej »
  Ujazdowski konkurentem Gosiewskiego?
[ 05-05-2007 ]
Minister kultury, Kazimierz M. Ujazdowski, będzie prawdopodobnie konkurentem Przemysława Gosiewskiego w walce o fotel wicepremiera. Jego kandydaturę na to stanowisko ma przedstawić na najbliższym spotkaniu premierowi Jerzy Polaczek.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2007 ]
Ludwik Dorn zapowiedział, że pozostanie członkiem Prawa i Sprawiedliwości - nawet jeśli odejdzie z funkcji wicepremiera. Doniesienia mediów o rezygnacji z członkostwa w PiS Dorn nazwał "całkowicie bezpodstawnymi spekulacjami".
czytaj więcej »
  
[ 21-09-2006 ]
Premier Jarosław Kaczyński poinformował, że zwrócił się do prezydenta o dymisję Andrzeja Leppera z funkcji wicepremiera i ministra rolnictwa. Powiedział, że Lepper powrócił do "praktyk warcholstwa". Szef Samoobrony skomentował natychmiast: "po trzykroć chamstwo".
czytaj więcej »
  
[ 29-08-2006 ]
„Sprawa z Macierewiczem została zakończona, nie do końca oczywiście, bo ja chciałbym poznać dowody, ale wczoraj dowiedziałem się, że Krzysztof Wyszkowski, były działacz Solidarności powiedział, że widział teczki co najmniej 5 ministrów spraw zagranicznych. Więc teraz pytanie, co w tych teczkach jest? Teczki trzeba położyć na stół. Jeżeli w tych teczkach będzie, że współpracowali obojętnie z kim, to pan minister Macierewicz miał prawo to powiedzieć. Natomiast ministrowie niech się teraz bronią” – powiedział wicepremier Lepper dla TVN24 i Wirtualnej Polski.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Ponad 25 procent osób badanych w sondażu PBS DSGA dla "Wyborczej" uważa, że wicepremier Andrzej Lepper sprawdza się w rządzie lepiej niż oczekiwaliśmy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl