Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / \"W polskim prawie Polański to pedofil\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-12-2010 ]
Wikleaks ujawnił depeszę, z której wynika, iż Watykan odmówił udziału w śledztwie dotyczącym molestowania dzieci przez irlandzkich księży. Wg Watykanu wnioski są niezgodne z oficjalnymi procedurami. Treść depeszy została opublikowana przez dziennik „Guardian”.
czytaj więcej »
  
[ 31-12-2009 ]
Senator Tomasz Misiak, który po aferze dot. ustawy stoczniowej został usunięty z PO, zdecydował się pozwać „Rzeczpospolitą” za naruszenie jego dóbr osobistych. W celu walki z gazetą korzysta z prawników pracujących w kancelarii Zbigniewa Ćwiąkalskiego.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 11-12-2009 ]
Obecnie decyzję o ewentualnym ujawnieniu danych i wizerunku osoby skazanej za przestępstwo seksualne wobec nieletnich podejmuje sąd. Wkrótce może się to jednak zmienić. PiS wystąpił z postulatem o zniesienie dowolności w tej sprawie i zażądał by twarze i dane pedofilów publikować w internecie.
czytaj więcej »
  
[ 26-11-2009 ]
Szwajcarskie Ministerstwo Sprawiedliwości zdecydowało, że nie złoży odwołania od wczorajszej decyzji sądu zwalniającej Polańskiego z aresztu więziennego i zamianę tego środka ochronnego na dozór elektroniczny w jego rezydencji z poręczeniem majątkowym.
czytaj więcej »
  
Ewelina Murzicz [ 02-10-2009 ]
Przyszłość Romana Polańskiego rysuje się w coraz ciemniejszych barwach. Gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger, uważa, że polskiego reżysera trzeba sądzić tak, jak każdego innego człowieka.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2009 ]
Francuscy politycy krytykują rząd Francji za to, że ten angażuje się w wypuszczenie ze szwajcarskiego aresztu reżysera Romana Polańskiego. Marc Laffineur z rządzącej Unii na Rzecz Ruchu Ludowego grzmi: - Oskarżenia o gwałt na trzynastoletnim dziecku nie są czymś mało znaczącym, niezależnie od tego, kim jest osoba, która się tego dopuściła.
czytaj więcej »
  
[ 26-01-2009 ]
Gdyby nie ubiegłotygodniowa dymisja ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego, to odwołany zostałby szef MON Bogdan Klich. Tuskowi nie spodobała się trzymiliardowa dziura w budżecie resortu obrony. Ale premier stwierdził, że dwie dymisje w ciągu jednego tygodnia to za dużo.
czytaj więcej »
  
[ 22-01-2009 ]
W wywiadzie dla TVP Info były minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski stwierdził, że „Julia Pitera nie może być ministrem sprawiedliwości, bo nie ma prawniczego wykształcenia”. To właśnie m.in. o jej kandydaturze na stanowisko po Ćwiąkalskim pojawiły się spekulacje.
czytaj więcej »
  
[ 20-01-2009 ]
Minister Ćwiąkalski oddał się do dyspozycji premiera. Ma to związek z wczorajszym samobójstwem zabójcy Krzysztofa Olewnika. „Jest cos takiego ja odpowiedzialność polityczna. Nie mam żalu do premiera” - powiedział minister, gdy Donald Tusk przyjął jego dymisję.
czytaj więcej »
  
[ 19-01-2009 ]
Skazany na dożywocie za porwanie i zabójstwo Krzysztofa Olewnika Robert Pazik powiesił się w celi aresztu w Płocku. Jak poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski, na miejsce udaje się wiceminister sprawiedliwości, szef służby więziennej oraz prokurator z Gdańska.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl