Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Prawo jazdy nadal będzie odbierane za alimenty?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 03-10-2006 ]

Zeznający w procesie w sprawie wydarzeń na wybrzeżu w grudniu 1970 Stanisław Kania potwierdził, że ówczesny szef MON generał Jaruzelski brał udział w procesie decyzyjnym o użyciu broni palnej. Zdaniem oskarżyciela, prokuratora Bogdana Szegdy to przełomowe zeznania, które dowodzą, że generał Wojciech Jaruzelski słusznie znalazł się na ławie oskarżonych.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 03-10-2006 ]
Jak podaje "Gazeta Wyborcza" na biurku ministra Ziobro, leży już projekt nowego kodeksu karnego. Najważniejszymi zmianami nowego kodeksu mają być: zaostrzenie dolnych granic kar za zabójstwa, poszerzenie granic obrony koniecznej oraz kary dla nieletnich przestępców.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 23-09-2006 ]

Dziedziczenie majątku w ramach najbliższej rodziny powinno być zwolnione z podatku - zgodzili się posłowie z Komisji Finansów Publicznych.

czytaj więcej »
  
[ 20-09-2006 ]

Sąd utajnił dalszą część procesu pułkownika Jana Lesiaka. Zostanie podczas niej odczytane uzasadnienie aktu oskarżenia oraz zostaną od oskarżonego odebrane wyjaśnienia.

czytaj więcej »
  
[ 19-09-2006 ]
Prokurator Krajowy Janusz Kaczmarek powiedział, że zatrzymanie Emila Wąsacza nie było widowiskowe i spektakularne.
czytaj więcej »
  Criminal (Prezes-)Dance
Witold Filipowicz [ 14-07-2006 ]

Nie mają coś szczęścia obecni włodarze RP do obsadzania stanowisk. Najpierw przymusowa, jak twierdzą, koalicja z kodeksem karnym w tle. Potem z tym samym kodeksem w tle konstrukcja rządowego gabinetu, a dalej to już nieomal norma – co mianowanie, to paragrafy dźwięczeć poczynają. Oj, nie mają szczęścia władze. Czy tylko o szczęście tu chodzi?

czytaj więcej »
  
[ 07-07-2006 ]

Prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące byłego wiceprezydenta Warszawy. Paweł B.został zatrzymany wczoraj w związku z podejrzeniem o korupcję. Grozi mu do 10 lat więzienia.

czytaj więcej »
  Ze starym telewizorem do... sklepu
[ 01-07-2006 ]
Dziś, 1 lipca w życie wchodzą nowe przepisy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. To koniec z wyrzucaniem sprzętu AGD i RTV na śmietnik. Zgodnie z nimi stare urządzenia trzeba oddać do sklepu.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2006 ]
System patentowy  Kraju Kwitnącej Wiśni opiera się na zasadzie "first to file", w myśl której, pierwszeństwo przy przyznawaniu patentu przysługuje nie wynalazcy, ale temu, kto pierwszy przedłoży Komisarzowi Japońskiego Urzędu Patentowego stosowny wniosek.
czytaj więcej »
  
[ 09-06-2006 ]
Polska ponownie naruszyła Europejską Konwencje Praw Człowieka. Tak stwierdzili sędziowie Trybunału w Strasburgu. Skarb państwa będzie musiał w ramach zadośćuczynienia zapłacić 5 tysięcy euro skarżącemu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl