Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Afryka / Farfał jeszcze się trzyma               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 14-08-2010 ]
Prezydent Komorowski podpisał ustawę medialną. Po jej wejściu w życie wygasną kadencje rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia.
czytaj więcej »
  TVP wraca do normy
[ 07-10-2009 ]
Sytuacja w zarządzie TVP ma się w końcu unormować. Dziś nowym szefem telewizyjnej Jedynki zostanie Wojciech Hoflik, zwolniony w styczniu br. przez Piotra Farfała ze stanowiska jej wiceprezesa.
czytaj więcej »
  
[ 17-09-2009 ]
Zapowiadane od jakiegoś czasu odwołanie p.o. szefa TVP Piotra Farfała może nastąpić na kolejnym posiedzeniu rady nadzorczej, które odbędzie się 24 września. Jeżeli Farfał zostanie odwołany, rada stanie przed koniecznością wyłonienia nowego prezesa.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2009 ]
Dziś miało się odbyć posiedzenie Rady Nadzorczej TVP, na której ta miała odwołać p.o. prezesa telewizji Piotra Farfala. W rezultacie członkowie rady nie zostali wpuszczeni do siedziby. Ale nie zamierzają dziś składać broni.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2009 ]
Wojciech Małek, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie, poinformował o wpłynięciu do KRS z ministerstwa skarbu wniosku o unieważnienie uchwały powołującej ośmiu członków rady nadzorczej Telewizji Polskiej. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia pisma ani ewentualne odwołanie Farfała, ani żadna inna decyzja rady nie zostaną uznane.
czytaj więcej »
  
Robert Kochan [ 02-08-2009 ]
Minister skarbu Aleksander Grad zapowiedział, że nie zamierza blokować zmiany prezesa TVP Piotra Farfała i w ciągu dwóch tygodni zgłosi swoich przedstawicieli do rad nadzorczych TVP i Polskiego Radia, które w czwartek wybrała KRRiT.
czytaj więcej »
  
[ 03-07-2009 ]
Minister skarbu Aleksander Grad podjął decyzję o zamknięciu Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy TVP. W związku z tym wygasła kadencja całej rady nadzorczej telewizji publicznej. Z decyzją tą nie zgodziło się jednak 5 jej członków. Rozpoczęli obrady, podjęli decyzje personalne, a Piotr Farfał straszy: spotkają się z prokuratorem.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2009 ]
Telewizja Polska zawiesiła emisję programu "Forum". Ostatnio zakazała publikowania w nim wyników sondaży, a gdy tylko pojawiły się informacje, że w najnowszym wydaniu te jednak mają być prezentowane, program zawieszono.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-04-2009 ]
Zdaniem Tomasza Rudomino prezes TVP obsadza stanowiska w telewizji ludźmi niekompetentnym, a sam jest uzależniony od byłego lidera LPR.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2009 ]
Dziś „Gazeta Wyborcza” opublikowała listy artystów z apelem przeciwko polityce telewizji publicznej prowadzonej przez Piotra Farfała. Proponują, żeby w rocznicę nadania Konstytucji 3 maja nie włączać TVP.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl